5 października 2012

Ogłoszenia parafialne - Konkursowo 13

Pamiętacie jeszcze, że trwa Konkursowo 13? Że w komentarzach pod postami dotyczącymi poszczególnych nagród czekam na Wasze zgłoszenia? Że na mailu czekam na prace konkursowe?
Tym razem pula sponsorów już się nie powiększy, a co za tym bez zmian pozostaje liczba nagród.
Oficjalnie informuję, że konkurs dobiegnie końca wraz z końcem października. Do wtedy również czekam na Wasze prace :) Nie zawiedziecie mnie, prawda? Wykażecie się kreatywnością jak poprzednio? Bardzo na Was liczę kochani :)

Tu LINK do głównego postu Konkursowa 13 oraz linki do wszystkich wstawionych dotychczas nagród :)Fanaberie - Jolanta Wrońska

10 komentarzy:

 1. Nagrody są świetne. No cóż, wciąż się zastanawiam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już grzecznie pracę wysłałam :). Zgłaszam się czasem pod książkami (do jednej jakiejś chciałam, ale zapomniałam się zgłosić, ale co taam!), przyjdą inne :D. I mam nadzieję, że się dużo osób zgłosi i Cię ucieszy :)).

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, że pamiętamy :-) Teraz gdy wiem, że lista książek jest już zamknięta, mogę spokojnie zacząć główkować nad swoją pracą, która na pewno dotrze do Ciebie w terminie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nagrody wspaniałe tylko jakoś "kurde" weny na razie brak!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pamiętam, pamiętam... tylko cały czas nie mam konkretnego pomysłu na swoją pracę :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja może i słaba, ale już wysłana :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oooo to muszę się sprężyć i coś wykombinować ;D Ciężko u mnie z kreatywnością, ale może mnie olśni ;P

  OdpowiedzUsuń
 8. No ja też już wysłałam;) Pod kilkoma postami z nagrodami też już się podpisałam:) Powodzenia życzę wszystkim uczestnikom

  OdpowiedzUsuń