2 października 2012

Co się stało z Lilą? - Michelle Richmond (nagroda w Konkursowie 13)

Co się stało z Lilą? - Michelle Richmond

20 lat temu została zamordowana niezwykle zdolna matematyczka, doktorantka uniwersytetu Stanforda, ale policji nie udało się znaleźć sprawcy. Jej siostra Ellie wciąż nie może pogodzić się z tą tragedią i nieustannie tropi najdrobniejsze fakty mające związek ze sprawą. Podczas podróży służbowej do Nikaragui przypadkowo spotyka człowieka, który mógł mieć coś wspólnego ze śmiercią jej siostry. Mężczyzna zapewnia ją o swej miłości do Lili i wręcza dziennik zmarłej. To wydarzenie jest impulsem do dalszych poszukiwań, w trakcie których Ellie trafi na ślad nowych podejrzanych i przy okazji zmierzy się z duchami przeszłości.

Opis pochodzi ze strony Wydawcy

Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Videograf II

Więcej o Konkursowie 13 TUTAJ

4 komentarze:

 1. Po tę książeczkę się ustawiam :)
  Ciekawe jak długo jeszcze będzie trwał konkurs....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przewidywana data zakończenia konkursu to koniec października (teoretycznie ostatnią książkę wstawię 30.10). Oficjalny post pojawi się na dniach :)

   Usuń
 2. Książka wzbudziła również moje zainteresowanie. Lubię takie zagadki z przeszłości, o których teoretycznie wszystko zostało już powiedziane a jedno, nieoczekiwane wydarzenie sprawia, że sprawa nabiera nowych rumieńców. No i jeszcze wydawnictwo, którego póki co nie znam i bardzo jestem ciakwa, jak dobre książki ma w ofercie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba przyznać, że książka zapowiada się dość ciekawie. Lubię tego typu historie, kiedy trzeba cofać się do przeszłości, rozwiązywać dawno skryte tajemnice, aby móc posunąć obecne sprawy do przodu.

  OdpowiedzUsuń