11 października 2012

Dlaczego z psem u boku bigos smakuje inaczej? - Jolanta Brudzyńska (nagroda w Konkursowie 13)

Dlaczego z psem u boku bigos smakuje inaczej? - Jolanta Brudzyńska

Jolanta Brudzyńska "Dlaczego z psem u boku bigos smakuje inaczej?" 

Czy można poważnie przyjaźnić się z psem? Czy można powierzyć mu swoje tajemnice? Czy pies kocha szczerze? I w końcu dlaczego z psem u boku bigos smakuje inaczej?


To niezwykle wciągająca, sercem pisana książka o tym, czym może stać się pies w życiu człowieka. Książka o niezwykłym psie, suce Gandi, kochanej i kochającej, odważnej, niezwykle mądrej i wiernej. Broniącej domu z narażeniem życia i beztrosko bawiącej się z innymi psami, zdobywającej najwyższe nagrody na wystawach i potrafiącej obłaskawić nieufnego domowego kota. Każdy, kto kocha psy powinien te książkę przeczytać. Pełna jest bowiem miłości, ciepła i uwielbienia dla przedstawicieli tego gatunku.

Polecamy zatem ugotować bigos, usiąść w miękkim fotelu i pogrążyć się w lekturze. Przed Państwem Gandi... Suka, której nie da się nie pokochać!

Opis pochodzi z informacji od wydawcy

Sponsorem nagrody jest wydawnictwo WFW

Więcej o Konkursowie 13 TUTAJ

6 komentarzy:

 1. Ciekawe co kryje się za tak frapującym tytułem, aż jestem ciekaw :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze słyszę o tej książce. Jednak jako miłośniczka zwierząt z chęcią bym się z nią zapoznała w wolniejszej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Psu jak najbardziej można najskrytsze tajemnice powieżać. Nie dość, że cierpliwie wysłucha, to jeszcze nikomu nie zdradzi sekretu ;)
  A wszystkim miłośnikom zwierząt polecam jeszcze bardzo książkę Deana Koontz'a "Wielkie małe życie. Wspomnienia o radosnym psie." Naprawdę piękna i warta przeczytania...

  ~Kstrofa

  OdpowiedzUsuń
 4. No właśnie, ciekawe dlaczego smakuje inaczej :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł jest wręcz niezwykły, imponujący - każdy po samym tylko jego przeczytaniu jest ciekaw zawartości - ja też :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja protestuję, w Konkursowie brak książki dla kociarzy, do których należę. :-)
  Machamy łapką do wszystkich fanów psiaków, którzy zgłosili się do tej książki. Moje Panie zapowiedziały, że jak ksiażkę przyniosę do domu to rozszarpią na strzępy więc niestety odpuszczam ;-)

  OdpowiedzUsuń