9 października 2012

Rozwój duchowy a samoświadomość - Marcin Kotasiński (nagroda w Konkursowie 13)

Rozwój duchowy a samoświadomość - Marcin Kotasiński

„Rozwój duchowy a samoświadomość” jest pierwszym na świecie pełnym poradnikiem instruktażowym po samopoznaniu. Opisuje konkretną, przejrzystą i sprawdzoną metodę poznawania siebie, zaglądania (introspekcji) we własną świadomość i odkrywania tego, co myśli się, co się czuje, a z czego na ogół ludzie nie zdają sobie sprawy.

Książka ta opisuje odkrycie naukowe, otrzymane od Boga. Jestem filozofem i w książce opisałem coś, czego w filozofii jeszcze nie ma. Znajduje się tam przedstawiony w przystępnej formie sposób na to, jak poznawać siebie w swoim myśleniu. Opis przedstawiony jest w sposób podobny do tego, w jaki pisze się przewodniki – czytelnik prowadzony jest „ za rękę” po kolejnych zagadnieniach. Wystarczy, że zacznie ćwiczyć. Książka ta jest podręcznikiem wielokrotnego użytku, opisuje sprawdzoną metodę samopoznania. Sprawdziłem ją na sobie osiągając poznanie siebie i Wyzwolenie.

Marcin Kotasiński


Opis pochodzi ze strony wydawcy

Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Novae Res

Więcej o Konkursowie 13 TUTAJ

2 komentarze:

  1. Może zabrzmi to dziwnie ale nie jestem pewna czy aż tak dobrze chcę siebie poznać... Książka raczej do mnie nie trafia...

    OdpowiedzUsuń