5 października 2012

Blondynka na językach. Portugalski - Beata Pawlikowska (nagroda w Konkursowie 13)

Blondynka na językach. Portugalski - Beata Pawlikowska

To nie jest zwykły podręcznik do nauki języka obcego. Jest to kurs rozmawiania w języku obcym. Uczy mówienia i rozumienia. Zero gramatyki, zero wykuwania słówek, zero odmian czasowników, które trzeba na pamięć wbić sobie do głowy.

„Blondynka na językach” to kurs nauki języków obcych, oparty o zupełnie nową metodę uczenia. Powstała ona w oparciu o moje doświadczenia w nauce języków obcych. Bo pewnego dnia zorientowałam się, że języka obcego można się uczyć na zasadzie logicznej układanki.

Języka obcego można się nauczyć instynktownie – najpierw zapamiętać dane wyrażenia i zdania poprzez systematyczne powtarzanie ich na głos, a potem zgodnie z zasadą logiki budować z nich własne przykłady. Pomoże Ci w tym specjalnie zaprojektowana książka oraz płyta CD. Powodzenia!


Opis pochodzi ze strony wydawcy

Sponsorem nagrody jest wydawnictwo G+J

Więcej o Konkursowie 13 TUTAJ

5 komentarzy:

 1. Jak nie trawię hiszpańskiego, to raz zakochałam się w brzmieniu portugalskiego! Moja mania i chęć nauki języków się rozrasta z każdym dniem, choć czasu i większej ilości motywacji nie przybywa.

  Bardzo ciekawi mnie, jak Pawlikowska stworzyła tę książkę i na czym dokładnie ona polega. Co jakiś czas patrzę na te wydania i dumam nad nimi. Bo w ciemno kupować nie zamierzam. Dlatego chcę bardzo, bardzo, bardzo!

  Rozumiesz zatem, że chcę BARDZO? :D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Swego czasu pokusiłam się by kupić hiszpański latynoski z tej serii i była to wielka pomyłka... Zupełnie nie odnajduje się w metodzie zaproponowanej przez autorkę i nie bawi mnie uczenie się zdań typu - nie jem mięsa ze szczura bo zabrania mi tego moja religia ... Planuję oddać własną książkę więc i na portugalski nie znajdzie się u mnie miejsce...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ktoś się nauczył tą metodą? Jak dla mnie to wielka pomyłka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Portugalski bardzo mi się podoba, ale to odległa przyszłość jak na razie. Książki do języków Pani Pawlikowskiej niestety do mnie nie przemawiają! Wolę inne publikacje...

  OdpowiedzUsuń