21 października 2012

Prawo krwi - Nora Roberts (nagroda w Konkursowie 13)

Dziś z małym poślizgiem, bo wczoraj zasnęłam, gdy tylko skończyłam słuchać audiobooka i zapomniałam przygotować odpowiednią notkę :P Zdarza się, nie? W komentarzach jak i w wypadku wszystkich innych pozycji, które można wygrać w Konkursowie 13, czekam na Wasze zgłoszenia. Przypominam, że te najciekawsze również wezmą udział w konkursie, a reszta weźmie udział w losowaniu :)
Prawo krwi - Nora Roberts

W spokojnym miasteczku Woodsboro dochodzi do sensacyjnego odkrycia. Podczas prac budowlanych robotnik wydobywa z ziemi czaszkę sprzed pięciu tysięcy lat. Dla młodej archeolog, Callie Dunbrook, to prawdziwe wyzwanie, tym bardziej, że jej współpracownikiem jest irytujący, choć wciąż pociągający były mąż. Kobieta będzie musiała zmierzyć się nie tylko z klątwą ciążącą nad projektem, ale także z własną skomplikowaną przeszłością.

Opis pochodzi ze strony wydawcy

Sponsorem nagrody jest grupa wydawnicza Publicat

Więcej o Konkursowie 13 przeczytacie TUTAJ

7 komentarzy:

 1. idealna książka dla mojej mamy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam. Powieść jest niezła . Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piszę się na tę książkę :) Czytałam sporo recenzji na jej temat i sądzę, że będzie to pasjonująca, wciągająca lektura.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się!
  Myślałam, że Nora Roberts pisze tylko romanse... a przynajmniej pod tym pseudonimem.
  Romans w jej wydaniu już czytałam (rewelacja), następny mam w planach na najbliższe dni. Ciekawa jestem czy książki z wątkiem kryminalnym też są na wysokim poziomie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Już wiele razy powtarzałam sobie, że muszę poznać tą autorkę ale ilekroć miałabym okazję, po prostu się wycofuję... Tym razem jest podobnie, tak więc trzymam kciuki za pozostałych :-)

  OdpowiedzUsuń