7 października 2012

Pomiędzy - Tara Hudson (nagroda w Konkursowie 13)

Pomiędzy - Tara Hudson

Śmierć nas nie rozłączy...

Unosząc się w wodach ciemnej rzeki, Amelia jest świadoma tylko jednego – tego, że nie żyje. Nie wie, kim była przed śmiercią, nie wie, dlaczego i w jaki sposób umarła. Skazana na wieczne dryfowanie w bezczasie, zamknięta w pułapce, Amelia jest tylko szeptem w mroku, cichym, nieszczęśliwym cieniem dziewczyny, którą kiedyś, być może, była.

Nagle wszystko się zmienia.

Jako duch, Amelia nie może pomóc chłopakowi, który tonie w bezdennej rzece. Może tylko życzyć mu szczęścia. A jednak, w krótkiej chwili porozumienia, która nigdy nie powinna nastąpić, dzieje się coś dziwnego i Joshua nie umiera.

Kim jest Amelia? Kto skazał ją na śmierć? Zafascynowany cieniem chłopak angażuje się bez pamięci w dziwny związek, żyjąc nadzieją na to, że któregoś dnia wspólnie z Amelią rozwikła jej zagadkę. Chwile szczęścia są krótkie, przyszłość zaś niemożliwa... Zły duch imieniem Eli chce za wszelką cenę.


Opis pochodzi ze strony wydawcy

Przypominam, że czekam na wasze wypowiedzi w komentarzach :)

Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Jaguar

Więcej o Konkursowie 13 TUTAJ

10 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem fanką romansów paranormalnych, ale ta książka wydaje się naprawdę ciekawa. Poważny Abraham Lincoln to to nie jest, ale coś w tym tytule wydaje się przyciągać, więc i tu zostawiam swój wpis ^^ Może właśnie ten tytuł ma zmienić mój pogląd na romansidła? To takie babskie przeczucie ^^"

   Usuń
 2. Nie jestem fanką romansów paranormalnych, ale ta książka wydaje się naprawdę ciekawa. Poważny Abraham Lincoln to to nie jest, ale coś w tym tytule wydaje się przyciągać, więc i tu zostawiam swój wpis ^^ Może właśnie ten tytuł ma zmienić mój pogląd na romansidła? To takie babskie przeczucie ^^"

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że to coś dla mnie, lubię książki owiane rąbkiem tajemnicy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fascynująca książka. Trochę przypomina mi książkę wydaną kiedyś przez Initium, nie pamiętam jej tytułu. Ale tam były przedstawione losy i świat po śmierci. A na tę książkę patrzyłam już od dłuższego czasu - przewijała się na blogach i bardzo, bardzo chciałabym ją przeczytać :)). Jest taka całkiem dla mnie. Z tych lżejszych, ale zapowiada się na niegłupią :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Opinie ta książka ma różne, ale już od jakiegoś czasu za mną chodzi! Lubię historie tego typu i bardzo chętnie zobaczyłabym ją na swojej półce ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam ją u siebie, niedługo zabieram się za czytanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. książkę mam od dawna w planach :)
  wpisaną nawet na moją "listę życzeń" :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta książka przypomina mi "Pomiędzy światami", która mnie zachwyciła. Lubię takie powieści i od dawna się za nią rozglądam ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. A do mnie tematyka nie trafia tak więc życzę powodzenia innym :-)

  OdpowiedzUsuń