20 września 2012

Halloween. Cukierek albo psikus (nagroda w Konkursowie 13)

Jak wiecie, ja nigdy nie jestem gołosłowna. Nadchodzi więc kolejny dzień i kolejna książka, którą można wygrać w Konkursowie 13. 
Opis pochodzi ze strony Wydawcy. 
Jacyś chętni? Czekam na komentarze. 


W Halloween nikt i nic nie umknie mrocznej wyobraźni mistrzów polskiego horroru!

Czy jesteście gotowi zmierzyć się z prawdziwą grozą? W czas Halloween, kiedy umarli przedostają się do świata żywych, a żywi muszą się zmierzyć z niewyobrażalnym, może się wydarzyć wszystko. Wiedzą o tym tacy pisarze, jak Izabela Szolc, Magdalena Kałużyńska, Katarzyna Rogińska, Łukasz Orbitowski, Krzysztof Maciejewski, Kazimierz Kyrcz, Bartosz Czartoryski, Robert Cichowlas, Łukasz Śmigiel, Piotr Rowicki i Dawid Kain.


Niebawem dowiecie się i wy…


Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Oficynka

Zasady Konkursowa 13 dostępne TUTAJ

6 komentarzy:

 1. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, ale może być niezła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka ciekawie się zapowiada ale obiecałam sobie, że w tym roku na Halloween przeczytam "31.10 Halloween po polsku" tak więc niech książka trafi do kogoś innego, kto jeszcze szuka fajnej lektury na ten dzień ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że chciałabym się dowiedzieć. Bo w sumie ciekawe może być spojrzenie Polaków na Halloween, którego przecież u nas w kraju się nie obchodzi ;).
  Mam wrażenie, że troszkę za duży bądź za mały dystans, ale to się okaże. Czytałaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, jeszcze nie czytałam.. zresztą, szczerze, niewiele ostatnio czytam. Skupiłam się na przeprowadzce i teraz dochodzę do siebie.. baaardzo powoli...

   Usuń
 4. Dawno nie czytałem polskich opowiadań z tego gatunku, a gdybym jeszcze namówił do przeczytania żonę, uuu przestraszona kobieta to jest to ;). Gdyby można było przygarnąć, to ja chętnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale wstyd! Nie znam żadnego z wymienionych polskich pisarzy, a przecie w opowieściach grozy siedzę odkąd zdobyłam dostęp do bibliotecznego działu dla dorosłych! Byłoby miło nadrobić te zaległości, szczególnie, że dynie na okładce są niezwykle urocze i uśmiechają się do mnie w sposób conajmniej... złośliwy ^^" Tło okładki także jest zniewalające, przepełnione tajemnicą i grozą. StRRRRRRRRRRasznie jestem ciekawa treści ;3
  Pozdrawiam serdecznie! :3

  OdpowiedzUsuń