21 września 2012

Język sekretów - Dianne Dixon (nagroda w Konkursowie 13)

Dzień bez prezentacji kolejnej nagrody, to dzień stracony, prawda? Czekam na Wasze wypowiedzi w komentarzach :) Wszystkie opisy pochodzą od Wydawców, bądź z ich stron internetowych.

Po dłuższym pobycie w Londynie 33-letni Justin Fisher osiedla się wraz z żoną i synkiem w południowej Kalifornii. Próbuje tam odnaleźć swą rodzinę, z którą przez lata nie miał kontaktu. Trudność polega na tym, że Justin niewiele pamięta z dzieciństwa, nie potrafi też wytłumaczyć, dlaczego żył z dala od swoich bliskich. Niedługo po przyjeździe dowiaduje się, że jego rodzice nie żyją. Gdy odwiedza ich groby na cmentarzu, dokonuje przerażającego odkrycia: obok nagrobków matki i ojca znajduje się jeszcze jeden, z jego własnym imieniem i nazwiskiem oraz datą wskazującą, że zmarł w wieku czterech lat...


Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Videograf II


Więcej informacji na temat Konkursowa 13, TUTAJ

9 komentarzy:

 1. Książka zapowiada się nieźle. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Początkowo myślałam że będzie to kolejna typowa książka o odnajdywaniu siebie ze schematem: podróż - niezwykłe miejsce (nieważne czy Indonezja czy Kalifornia) - odnalezienie szczęścia. Tak się cieszę, że to jednak pomyłka :-) Książka naprawdę fajnie się zapowiada. Jeśli autorka sprostała zadaniu to na pewno warto ją przeczytać :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja z przyjemnością po nią sięgne, ale raczej za jakiś czas...

  OdpowiedzUsuń
 4. Może być ciekawa, aż zaczęłam rozmyślać co bym zrobiła widząc własny nagrobek;/.

  OdpowiedzUsuń
 5. Opis mnie tak zaciekawił, że na książkę mam ogromną ochotę! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawie się zapowiada :)
  Opis zdradza tylko tajemnicę i nic poza tym.
  Bardzo jestem ciekawa kim Justin jest naprawdę!
  Chętnie przygarnę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hop hop!
   Melduję, że książkę dzisiaj zakupiłam i rezygnuję z jej przygarnięcia :)

   Usuń
 7. Książka wydaje się być bardzo intrygująca i tajemnicza. Pełna zagadek, ale i wątków psychologicznych. Myślę, że niejednokrotnie zaskoczy mnie, ale i wzruszy. Uwielbiam zgłębiać zakamarki ludzkiej duszy :) Dlatego chętnie ją przeczytam.

  OdpowiedzUsuń