24 lutego 2012

Ten gruby - Barbara Ciwoniuk (nagroda w Konkursowie 10)


Dziś chciałabym Wam zaprezentować kolejną książkę, którą można wygrać w Konkursowie 10. Tym razem jest to pozycja Wydawnictwa Znak Emotikon. O kim opowiada powieść Ten gruby? Jaki jest Ten gruby? Jeśli chcecie się dowiedzieć, koniecznie musicie przeczytać. A by przeczytać, trzeba mieć książkę. Jedną taką możecie zdobyć w moim Konkursowie. Czekam na wypowiedzi pod postami, może akurat do Was trafi książka :) Prócz tego wciąż oczywiście czekam na odpowiedzi w Konkursowie 10. Poniżej informacje od Wydawcy na temat książki Ten gruby autorstwa Barbary Ciwoniuk. 


Ten gruby - Barbara CiwoniukOtyły frajer, pośmiewisko całej szkoły.
Nadopiekuńcza matka, toksyczna rodzina. Znacie to?
Jacek tkwi w tym bagnie od lat. Wydaje mu się, że nic się nie da zrobić. A jednak...
Ten gruby to opowieść o chłopaku, który mimo przeciwności losu znajduje sposób na walkę z własnymi słabościami. Czy będzie miał odwagę i siłę by wytrwać? Czy znajdzie kogoś, kto go zaakceptuje?


Książkę ufundowało Wydawnictwo Znak Emotikon

Więcej na temat Konkursowa 10 TUTAJ :)

6 komentarzy:

 1. Chciałabym otrzymać tę książkę, ponieważ lubię książki młodzieżowe które nie wymagają od nas skupienia po długim dniu w szkole, ale jednak zawierają jakieś wartości i pouczenia. Takie są właśnie książkI Barbary Ciwoniuk, której to miałam okazję przeczytać Wakacje z gangsterem i Anię. Ta pierwsza podobała mi się bardziej, ponieważ zawierała ciekawą akcję, wątek miłości do starszego mężczyzny i wakacyjny klimat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj bardzo bardzo bym chciała przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym przeczytać, ponieważ lubię książki młodzieżowe, przy których nie trzeba się zbyt zastanawiać po ciężkim dniu w szkole, a jednak niosą ze sobą jakieś wartości i pouczenia. Takie są książki pani Ciwoniuk. Jak na razie przeczytałam jej ,,Wakacje z gangsterem" i ,,Anię". Pierwsza spodobała mi się bardziej, ponieważ ma w sobie wątek miłości do starszego mężczyzny, wartką, ciekawą akcję i wakacyjny klimat. Właśnie dlatego chciałabym ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie to straszne uczucie być wyśmiewanym przez rówieśników i jaki to ma wpływ na całe życie człowieka wie tylko ten,kto to przeżył!Ja mam niedobre wspomnienia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Chcę wygrać książkę "Ten Gruby" ponieważ jest to jedyna książka Barbary Ciwoniuk, której brakuje mi do kolekcji :D

  OdpowiedzUsuń