18 lutego 2012

Stosik #6/2012 i Konkursowo 10

Tym razem zacznę od Konkursowa, bo może czytanie o nim (tak wiem, że to nudne) sprawi, że postanowicie wziąć w nim udział. Dodatkowo (może nie słusznie) zauważyłam, że jak już czytacie (oczywiście nie mówię o wszystkich) to czytacie tylko to co na wstępie, a później się w tekst już nie wgłębiacie. A ja mam tendencje do stopniowania napięcia i zwykle zdarza mi się pod koniec wypowiedzi zdradzić coś bardzo istotnego. Potem brak odzewu na to i w ogóle... czasem sobie myślę, że jednak nie lubicie mnie poczytywać... Eh, dobra, bez żalenia się.

A więc moje Konkursowo 10. Jak dobrze wiecie, trwa. Już niemal 2 tygodnie. W ciągu tych dwóch tygodni prezentowałam Wam kolejne pozycje do wygrania i zmiany na plakacie. Grono sponsorów i nagród systematycznie się powiększało, powodując rozrastanie puli nagród. Już wiecie, że wygrać książki można poprzez przesyłanie odpowiedzi na zadanie w Konkursowie pytanie (a raczej zdanie). Pamiętacie? Trzeba stworzyć COŚ z połączonych nazw wydawnictw sponsorujących Konkursowo 10 z tytułami książek do wygrania. Prosiłam również, w miarę możliwości, o rozreklamowanie Konkursowa na waszych blogach. Prócz tego, jak często wcześniej zapowiadałam, nagradzane będą również osoby wyróżniane we wcześniejszych Konkursowach. No i ostatnia kwestia - wypowiadacie się pod postami zawierającymi zapowiedzi nagród. Niekoniecznie musicie wziąć udział w samym zadaniu, by wygrać nagrodę. Musicie tylko PRZEKONAĆ MNIE, że to WY powinniście otrzymać daną książkę. Ale wiecie jak wygląda przekonywanie, nie?
Przekonani? TO DO DZIEŁA!!!!!

Więcej (choć nie wiem, czy da się więcej) na temat Konkursowa 10 TUTAJ :)

A teraz to, na co wszyscy czekają :)
Mój dzisiejszy stosik :)
I tak, od góry:
1. Szybka i prosta joga - Christina Brown: do recenzji od Wydawnictwa Muza. Już w sumie nie mogę się doczekać, nigdy nie próbowałam jogi... może to akurat coś dla mnie??
2. Biały gołąbek z Kordoby - Diana Rubina: do recenzji od Wydawnictwa Muza. Dzięki :)
3. Siła trucizny - Maria V. Snyder: do recenzji od Wydawnictwa Mira. Nowa saga paranormalna. Liczę, że się nie zawiodę :)
4. Marionetki - Paweł Jaszczuk: prezent od ZwB :)
5. Dziedzictwo - Pam Jenoff: do recenzji od Wydawnictwa G+J Książki. Dzięki wielkie, uwielbiam tę autorkę :)
6. Krwawa blizna - Val McDermid: prezent od ZwB
7. Ostatnie kuszenie - Val McDermid: prezent od ZwB
8. Śmiertelna klątwa - J.R. Ward: piąta część sagi Braterstwo Czarnego Sztyletu, którą uwielbiam i której nie miałam ostatnio szans czytać, z powodu pozycji recenzenckich. Dzięki Videografowi już nie mam tego problemu. Dzięki.
9. Wampirze serce - J.R. Ward - część czwarta sagi. Do recenzji od Wydawnictwa Videograf.
10. Numery - Rachel Ward: do recenzji od Wydawnictwa Wilga. Bardzo dziękuję :)

To by było na tyle. Czeka mnie więc... sporo roboty :)

16 komentarzy:

 1. Ależ atrakcyjny stosik! Przyjemnej lektury zatem:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ullala! Piękny stos :) Normalnie aż niektórych pozycji bardzo Ci zazdroszczę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. "Trzeba stworzyć COŚ z połączonych nazw wydawnictw sponsorujących Konkursowo 10 z tytułami książek do wygrania" <- Z nazw wydawnictw, a ja myślałam, że muszę użyć tylko jednej nazwy wydawnictwa, które bierze udział w zabawie (z listy) i zawrzeć w pracy 5 tytułów książek... To jak to jest? Czwarta i piąta część Sagi Ward jeszcze jest fajna, ale jak już się skończyły wszystkie historie braci, to przestałam czytać. Stosik obfity!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze myślałaś. Tu użyłam skrótu myślowego :) I dlatego napisałam, że więcej info w Konkursowie 10 :)

   Usuń
 4. Śliczności ale zazdroszczę :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Wypasiony stosik ;)
  Czytałam 'Numery' obie części, teraz czekam, aż wpadnie mi w ręce trzecia. Niby o młodzieży i dla młodzieży, szału nie ma, ale wciąga :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super stosik, ale szczególnie zazdroszczę Numerów, na które poluję:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Numery na pewno spodobają ci się.
  Okazały stosik, gratulacje ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny stos. "Siła trucizny" jest genialna. Myślę, że się nie zawiedziesz. Natomiast z chęcią bym ci podkradła "Numery"- bardzo ciekawi mnie ta seria :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne lektury :)

  Zapraszam do zabawy :)

  http://takijestswiat.blogspot.com/2012/02/perfect-women-zabawa.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Czytałam tylko "Numery";) Całkiem fajna książka.
  Miłego czytania;*

  OdpowiedzUsuń
 11. Ależ ja Ci zazdroszczę książek Ward!! ;D

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetny stosik :)
  Wiele ciekawych powieści.
  Miłego czytania !

  OdpowiedzUsuń
 13. Za Konkursowo się nawet nie zabieram (XD), ale stos super. Najbardziej zazdroszczę chyba "Siły trucizny" - chociaż mam wrażenie,że ostatnio wszyscy oprócz mnie to mają:/

  OdpowiedzUsuń