15 lutego 2012

Cicha wiara w anioły - R.J. Ellory (nagroda w Konkursowie 10)


Gdzieś wyczytałam, że w R. J. Ellory'a warto zainwestować. Warto poświęcić chwilę czasu i poczytać. Może chcielibyście przekonać się sami? Może warto się zgłosić? Może tę książkę może wygrać więcej niż jedna osoba? Co Wy na to? Chcecie się przekonać? Chcecie dowiedzieć się, jak pisuje Ellory? Ja jeszcze nie miałam okazji bliżej poznać jego twórczości, ale chyba nie dam rady się powstrzymać :) W komentarzach pod postem czekam na Wasze wypowiedzi. Może akurat Wy przekonacie mnie na tyle, by ofiarować Wam tę książkę? Oto i dzisiejsza nagroda :)Cicha wiara w anioły - R.J. Ellory


Życie Josepha Vaughana jest naznaczona tragedią. Jeszcze jako dziecko traci jedną koleżankę po drugiej. Dziewczynki giną z ręki seryjnego zabójcy. Nikogo nie udaje się schwytać na gorącym uczynku, ale miasteczko oddycha z ulgą, kiedy w domu sąsiada, który popełnił samobójstwo, policja znajduje ślady pozwalające go zidentyfikować. Po latach Joseph przenosi się do Nowego Jorku. Chce zapomnieć o przeszłości, ale przeszłość nie chce o nim zapomnieć. Mężczyzna zaczyna bowiem podejrzewać, że prawdziwy morderca nadal żyje i działa. Czy sekret jego tożsamości może odkryć, spoglądając wstecz na własne życie?
Książkę ufundowała Grupa Publicat

Więcej na temat Konkursowa 10 TUTAJ :)

4 komentarze:

 1. Chciałabym wygrać tę książkę, bo uwielbiam kryminały:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak kryminał, jak seryjni zabójcy, to ja, poproszę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też mam cichą wiarę w anioły - ktoś przecież musi nad nami czuwać ;)
  Piszę się na tą pozycję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Seryjny morderca! Ja chcę! Ten się wydaje nawet ciekawszy niż poprzedni! A skoro ten facet podejrzewa, że morderca dalej żyje, to pewnie żyje i będzie naprawdę ciekawie! Chcę wiedzieć, jak Ellory pisze i jakiegoś seryjnego mordercę wymyślił i koniec!

  OdpowiedzUsuń