11 lutego 2012

Stosik #5/2012 informacje i przypomnienie o Konkursowo 10

Na wstępie sobotnia podstawa, czyli stosik. Tym razem spokojnie i skromniutko :)
I tak od góry patrząc:
1. Poza strachem - Jane Ford: do recenzji od Wydawnictwa Świat Książki, z którym właśnie nawiązałam współpracę :) Dzięki wielkie :)
2. Najlepsze jest najbliżej - Małgorzata J. Kursa: do recenzji od Wydawnictwa Prozami, wzięta pod wpływem impulsu po przeczytaniu super komedii tej autorki Teściową oddam od zaraz :)
3. Migdałowa Madonna - Maiana Fiorato: do recenzji od Wydawnictwa Albatros. Dzięki wielkie :)

To tyle stosikowo :) Na ten weekend jak zwykle mam wielkie plany. Teraz "kończę" czytać drugą część Wybacz,... Mocci, potem chciałabym się wziąć za Nesbo i zakończyć weekend z Nie jestem seryjnym mordercą. Ale pewnie plan jak zawsze spali na panewce. Ale, pomarzyć można, prawda?

A teraz przypominajkowo. Już niemal od tygodnia trwa na moim blogu wielki konkurs, Konkursowo 10, w którym jest chmara nagród do wygrania. Codziennie prezentuję kolejną nagrodę. Dziś, w godzinach wieczornych przedstawię Wam kolejną. Póki co przypominam, ze warunki konkursu znajdziecie TU (link)
W plakacie brakuje książki Wydawnictwa Jaguar, ale dostępna jest ona na liście. Wydawnictwo planuje zmianę okładki, dlatego wciąż nie została ona umieszczona w plakacie :)
Prócz tego chciałam Was poinformować, że jeśli komentarz odnośnie nagrody bardzo mi się spodoba, a osoba ta nie weźmie udziału w konkursowie, to i tak może coś wygrać. Wszystko jest możliwe :)

Do tej pory zaprezentowałam (tytuły podlinkowane do postów):

Przed nami wciąż jeszcze kilkanaście pozycji, liczę, że będziecie się do nich wciąż licznie zgłaszać. No i nadsyłać prace konkursowe :)

Na koniec chciałabym jeszcze wszystkich poinformować, że rozpoczął się kolejny konkurs dla Syndykalistów, tym razem na recenzje napisaną i opublikowaną w miesiącu styczniu 2012. Recenzje można zgłaszać do końca lutego na adres syndykat@zbrodniawbibliotece.pl. Oczywiście by móc zgłosić recenzję należy przystąpić do Syndykatu, do czego również gorąco zachęcam. Więcej informacji znajdziecie tutaj :)

6 komentarzy:

 1. Fajny stosik. Czekam na książkę "Poza strachem". Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że udało się nawiązać współpracę ze Światem Książki ;). Aktualnie zbliżam się ku końcowi ''Poza strachem'' - książka wciąga i trzyma w napięciu. Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udało się udało :) Dzięki :)

   Usuń
 3. Gratuluje nowej współpracy. I zazdroszczę- bo to jedno z moich ulubionych Wydawnictw..

  OdpowiedzUsuń
 4. Poza strachem bym chciała :D

  OdpowiedzUsuń