29 stycznia 2012

Konkursowo 9 - wielkie rozstrzygnięcie :)

Tak wiem, że z zapartym tchem czekaliście na na ostateczne rozwiązanie Konkursowa 9. Ja sama również na to czekałam. I muszę Wam powiedzieć, że jak zwykle niezmiernie trudno było mi być obiektywną i wybrać spośród nadesłanych przez Was odpowiedzi tę jedną, która zasłuży na wygraną i tych kilka, które powinny zostać wyróżnione. Dlatego właśnie zwróciłam się z prośbą o wybór zwycięzców do moich przyjaciółek: Agnieszki Lingas-Łoniewskiej z blogu Bez przebaczenia i Katarzyny Pessel z blogu Taki jest świat. Dziewczyny jak zwykle się spisały, za co bardzo im dziękuje.

No to bez zbędnych rozwlekań, wyniki:
Zwyciężyła megii24. Kochana Meggi, proszę o maila z typem co chcesz otrzymać (na dole będzie lista książek) oraz na jaki adres mam tę książkę wysłać.
Oczywiście nie może obyć się bez wyróżnień, oto lista:Gratuluje wszystkim serdecznie i gorąco. Przy okazji przypominam, że było to 9 Konkursowo, a 10 na pewno choć częściowo, będzie miało na celu nagrodzenie najczęściej wyróżnianych na moim blogu osób.
Skoro już jestem przy okazji wspominania o Konkursowie 10 to zdradzę Wam, że będzie ono zorganizowane z okazji 50 tysięcy odwiedzających, choć już dziś wiem, że zostanie ono ogłoszone już trochę po tym wydarzeniu (które zbliża się wielkimi krokami). Liczę na Was w związku z tym zbliżającym się konkursowem. Planuje wielką akcję, mam nadzieje że uda mi się osiągnąć zamierzony cel. Bądźcie czujni, nie znacie ani dnia, ani godziny :)

A oto lista książek z których Maggie może wybrać nagrodę :)

W poszukiwaniu szczęśliwego domu
Noc w forcie Haggar
Wichrołak
Randkowanie według Jane Austen
Deja dead (wersja kieszonkowa)
Podwójny uśmiech Mona Lisy
Czekając na Kolumba
Twarze
Podpalona
Zapomniani
Zabójcza fala

Wciąż nie odezwała się do mnie PRZECZYTAJKA, która wygrała pierwszą część Konkursowa 9. 

11 komentarzy:

 1. Pięknie dziękuję za nagrodzenie mojej odpowiedzi. Bardzo mi miło.

  Mail wysłałam.

  Pozdrawiam,
  Urszula (megii24)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje Ula, masz rękę do tekstów :).
  Dziękuję za wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwyciężczyni! :) I bardzo dziękuję za wyróżnienie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dopiero dziś dowiedziałam się, że zostałam wyróżniona - to prawdziwy zaszczyt!

  Gratuluję zwyciężczyni! :)

  OdpowiedzUsuń