26 października 2011

Wizyta Grahama Mastertona w Polsce


Warszawa, 25 październik 2011
Albatros zaprasza na spotkania autorskie z Grahamem Mastertonem
Już 3 listopada nakładem Wydawnictwa Albatros ukaże się jedyna w swoim rodzaju książka pod tytułem „MASTERTON”, napisana przez Piotra Pocztarka, Roberta Cichowlasa i światową legendę horroru, thrillera, powieści obyczajowej i poradnictwa seksuologicznego – Grahama Mastertona. Premierze towarzyszyć będzie wizyta bestsellerowego pisarza – 3 listopada w Warszawie i 4 oraz 5 listopada w Krakowie.
Graham Masterton rozpoczynał swoją karierę na początku lat 70, natomiast światową sławę zyskał w 1975, dzięki swojemu pisarskiemu debiutowi w dziedzinie horroru, powieści „Manitou”. Do roku 2011 Masterton napisał ponad 100 książek w kilku gatunkach, wydawanych w wielu krajach świata.
Już w listopadzie, na zaproszenie Wydawnictwa Albatros, autor odwiedzi Warszawę i Kraków, aby spotkać się z fanami i wziąć udział w sesji podpisywania książek. 3 listopada będzie można go spotkać w księgarni Traffic Club S.A., przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie w Sali Klubowej na 3 piętrze, od godziny 18:30, natomiast 15. Targi Książki w Krakowie autor zaszczyci 4 listopada o godzinie 16:00 i 5 listopada o godzinie 12:00. Mastertonowi towarzyszyć będą również współautorzy książki „MASTERTON” – Piotr Pocztarek i Robert Cichowlas. Cała trójka będzie odpowiadać na pytania odnośnie niecodziennej kooperacji, a także podpisywać wspólnie przygotowaną książkę „MASTERTON”.
Wydawnictwo Albatros przygotowało atrakcyjne nagrody dla uczestników spotkania. Najbardziej aktywny fan, który podczas autorskiego spotkania będzie zadawał najciekawsze pytania, otrzyma zestaw kilkunastu książek z bibliografii Grahama Mastertona.  
Wszystkie aktualne informacje na temat premiery książki i wizyty autora można śledzić na stronie internetowej www.grahammasterton.blox.pl  w zakładce „Książka "MASTERTON" - aut. Masterton/Cichowlas/Pocztarek”.

4 komentarze:

 1. Mastertona jeszcze nie czytałam, a wiem, że warto to zmienić :). Bardzo jestem go ciekawa, polecasz coś szczególnie?

  OdpowiedzUsuń
 2. już się nie mogę doczekać, aż w sobotę zobaczę go w końcu na żywo :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja polecam na początek Wyklętego, Wojowników Nocy i Zwierciadło piekieł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No nie, Masterton w Krakowie, a ja w rozjazdach :((((( Szkoda :(

  OdpowiedzUsuń