11 października 2011

Konkursowo 6 - wyniki

Oh nawymyślaliście, nawymyślaliście...
I jak ja mam z tych wszystkich odpowiedzi wybrać jedną? No powiedzcie mi? JAK? Wszyscy pięknie piszecie i każdy na swój sposób zinterpretował pytanie. Dzięki temu wasze odpowiedzi były takie wyjątkowe i takie dobre. No ale wyjścia nie mam i muszę wybrać jedną pracę jako tą najlepszą i co najwyżej kilka z napisanych prac wyróżnić. Bo życie, wiecie... jest brutalne.

Pierwsze miejsce i książkę "Dogonić rozwiane marzenia" autorstwa Elizabeth Flock otrzymuje
                                                               Fidelia

A oto lista wyróżnionych:
Hardubal
Kornelia
Irytacja
Anna_Scott

Wszystkim bardzo dziękuję za udział w Konkursowie 6 :) Jesteście kochani/kochane :) Jutro zaczyna się kolejny konkurs z cyklu i już (dzięki pewnemu Panu) mam super pomysł na pytanie. Liczę, że i tym razem będziecie bardzo kreatywni. Jak zwykle czekam na mailu (sylwia.szymkiewicz@gmail.com) na adres do wysyłki nagrody.

3 komentarze:

  1. yyyy ja?
    Dziękuję za zaszczytne miejsce w tym konkursie !,jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
    Wszystkie odpowiedzi były zainspirowane naszą bardzo prywatną sferą, tak więc chciałam pogratulować każdej/każdemu z osób które wzięło udział w konkursie. Dzięki takim akcjom możemy zmierzyć się nie tylko z własnymi marzeniami, myślami, ale troszkę przemyśleć wiele spraw i spojrzeć na nie z nieco innej perspektywy. Nawiązując do tematu chcę powiedzieć, że pierwszy raz otrzymałam uznanie biorąc udział w konkursie. Czyli marzenia się spełniają, idę sprawdzić kupon z totolotka :)))
    Po przeczytaniu nagrody pragnę przekazać książkę dalej...osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila hanna.krzywda@gmail.com

    OdpowiedzUsuń