17 czerwca 2011

Zawierciowy zawrót głowy :)

17.06.2011 w Bibliotece Publicznej znajdującej się w Pałacyku Szymanowskiego w Zawierciu odbyło się spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską.

Publika jak zwykle dopisała, czego autorka zupełnie się nie spodziewała. Organizatorzy zmuszeni byli dostawiać krzesła i krzesełka, których i tak zabrakło, więc niektórzy całe spotkanie przestali. Mimo tego, a może właśnie ze względu na to, spotkanie było pierwszorzędne. Agnieszka wdrożyła wszystkich obecnych w swoje osiągnięcia i przyszłe plany. Później jak zwykle padło wiele pytań, były również prezenty, autografy i sesja dla fotoreporterów :) Poniżej kilka fotek :)

Byle więcej takich spotkań :)

10 komentarzy:

 1. Zdecydowanie powinno być więcej! Sama z chęcią bym poszła na takie spotkanko! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że pani Agnieszka jest niesamowicie prężna. Wszędzie jej pełno, i bardzo dobrze, bo czytelnicy czytają i czekają. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też chętnie wybrałabym się na takie spotkanie. Szkoda, że w moim mieście rzadko je organizują. Tak czy inaczej - zazdroszczę:))
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 4. "moje miasto" jest około 80km od rzeczonego Zawiercia ...:) Bardzo miły był moment wręczenia "kamyka" i w ogóle było bardzo fajnie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. nie zawsze wszystko odbywa się w "naszych miastach". Ja mieszkam w Gliwicach. Jak Artur napisał - 80 km od Zawiercia :) Warto jednak było pojechać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę, że spotkanie przebiegło owocnie i to jest najważniejsze. Ja tez byłam, choć myślami. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie takich spotkań ze świecą szukać :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Może gdzieś "w pobliżu" będzie okazja się spotkać

  OdpowiedzUsuń