15 czerwca 2011

Czego nie zrobilibyśmy dla Zbrodni?


Czy ktoś, kto podczytuje mojego bloga nie wie, że najbardziej na świecie kocham Zbrodnie w Bibliotece, z nieziemskim Panem Kazimierzem na czele? No???? Ktoś jeszcze o tym nie wie? To już wie :) Kocham ten portal i tyle. I dlatego czym prędzej chcę Was powiadomić o zupełnie nowej akcji, najnowszej perełce, która właśnie zagościła w Zbrodniczym świecie. Poniżej zamieszczę szczegółowe informacje i odnośniki, chcę Wam jednak jeszcze powiedzieć, że w akcji zdecydowanie warto wziąć udział. Nagrody są wspaniałe, ale samo zwieńczenie, czyli nawiązanie współpracy z portalem... to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Nie będę Wam zdradzała tajników tej współpracy... ale ja czuje się jak pączek w maśle dzięki Panu Kazimierzowi :) Może i ktoś z Was będzie miał okazję się tak poczuć :)


A oto i szczegółowe informacje :)Wszystkich blogerów piszących o książkach zapraszamy do wakacyjnej zabawy - ogłaszamy wielki konkurs na recenzję kryminału, thrillera lub horroru! Czekają na Was stosy książkowych nagród, a autorów najlepszych tekstów zaprosimy do współpracy z serwisem Zbrodnia w Bibliotece.
Warunki uczestnictwa:
 1. Do 31 sierpnia 2011 r. należy opublikować na swoim blogu recenzję dowolnej książki kryminalnej, thrillera lub horroru. (Czas istnienia bloga nie ma znaczenia - można go założyć choćby teraz).
 2. Recenzję tę należy poprzedzić tekstem: RECENZJA BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE ZORGANIZOWANYM PRZEZ SERWIS ZBRODNIA W BIBLIOTECE - zdanie to powinno być zalinkowane do niniejszej podstrony serwisu ZwB - http://zbrodniawbibliotece.pl/kronikakryminalna/2133,konkursdlablogerow/ 
 3. Informację o opublikowaniu recenzji należy przesłać na adres redakcja@zbrodniawbibliotece.pl
 4. Liczba recenzji, które można zgłosić - nieograniczona.
Na koniec każdego miesiąca redakcja ZwB wybierze najlepszą zgłoszoną recenzję i opublikuje ją na serwisie w dziale KSIĘGOZBIÓR. Oczywiście dodamy link do bloga, z którego recenzja owa będzie pochodzić.
Nagrody:
 1. Autor każdej zwycięskiej recenzji otrzyma SUPERPAKĘ, z 10 świetnymi książkami, którym serwis ZwB patronował w ciągu czterech lat swego istnienia.
 2. Wśród wszystkich uczestników konkursu co miesiąc rozlosujemy kolejne 10 książek.
Autorów najlepszych recenzji (nie tylko tych zwycięskich w poszczególnych miesiącach) zaprosimy do stałej współpracy recenzenckiej z naszym serwisem.


Będę Wam przypominała co chwilkę o tym Konkursie. W końcu nie można przegapić takiej okazji :)

16 komentarzy:

 1. Aż tak sobie myślę, no aż... orgazm ;) Też kocham ZwB ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. hihiih tia, wiem o czym mówisz :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm noo i piękny konkursik:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeee...
  Super:)
  Od przyszłego tygodnia wracam między żywych -zapowiada się lato z kryminałem:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko brzmi bardzo ciekawie, więc nie wykluczone, że i ja spróbuje swoich sił:))
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pragnę spróbować swoich sił, ale mam pytanie, czy mogą to być egzemplarze recenzenckie , czy muszą to być książki z własnej biblioteczki?

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba także spróbuję :)) Świetna sprawa

  OdpowiedzUsuń
 8. Brzmi bardzo ciekawie! Czeka na mnie na półce kilka książek o tej tematyce, więc może spróbuje!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Brzmi ciekawie:) Chetnie spróbuje.Juz się zastanawiam jaką ksiazkę wybrać:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Można zgłosić recenzję napisaną już jakiś czas temu?

  OdpowiedzUsuń
 11. Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na niektóre z Waszych pytań, Wydaje mi się, że recenzje które już zostały opublikowane nie biorą udziału, ale myślę, że recenzje książek otrzymanych od wydawnictw biorą. Ale o szczegóły musicie pytać Zbrodnie - pod tym samym mailem co w poście :)

  OdpowiedzUsuń
 12. coś mi się wydaje, że wezmę udział w tym konkursie :D

  OdpowiedzUsuń
 13. O, to ja chętnie wezmę udział!

  OdpowiedzUsuń
 14. hm a można wysłać kilka recenzji czy tylko jedną?

  OdpowiedzUsuń
 15. można dowolną ilość :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Dzięki :) W takim razie czemu nie? :)

  OdpowiedzUsuń