1 maja 2012

Podsumowanie miesiąca kwietnia 2012


Żeby tradycji stała się zadość :)

Wejść w ciągu miesiąca: 9034 (to około 301 wejścia dziennie, czyli o prawie 100 wejść dziennie więcej niż w ubiegłym miesiącu :) )

Liczba przeczytanych książek: 12 
I to dokładnie tyle. Wczoraj skończyłam książkę, której recenzje wstawię jutro. Zasadniczo zrecenzowałam 10 z tych 12 książek, ale te dwie czytałam (a w zasadzie słuchałam) dla własnej przyjemności. Delikatnie wzrosła liczba przeczytanych książek, ale jeszcze nie jest tak dobrze jakbym chciała. Oby maj był już normalny. Jedna książka zajęła mi 2,5 dnia. Gromadzą mi się jednak wykładniczo pozycje recenzenckie i przez to co się ze mną dzieje... przez to, że mnie czytam, więc mniej wypełniam moich obowiązków... strasznie się czuję. 

Liczba przeczytanych stron: 4102 (to więcej o 869 niż w marcu - na szczęście :)) Dziennie czytałam 136,7 strony, czyli kolejny wzrost :).  

Liczba otrzymanych książek do recenzji: 12 (SPADEK :) Generalnie, genialnie :)) Prócz tego zrecenzowałam 2 książki otrzymane lub zakupione w marcu, które do recenzji nie były przeznaczone :)

Liczba zakupionych książek:  3 (tak zwane must have i wymiana za punkty na wortalu Granice :):))


Liczba książek z wymiany: 

Liczba książek wygranych: 0

Liczba książek otrzymanych (prezenty itp.): 8 (Większość od ZwB i jeden prezent urodzinowy :) )

Liczba rozpoczętych współprac: 

Liczba książek przeczytanych w ramach wyzwania "Z półki": Ponownie jestem zrozpaczona. Niestety nie udało mi się spełnić mojej obietnicy, że zacznę od pozycji "Z półki". Przeczytałam, a w zasadzie wysłuchałam dwóch książek, których wcześniej nie było w mojej biblioteczce, pozyskałam je w tym roku ale nie jako pozycje recenzenckie. Nie jest więc tragicznie :)

Książki które mnie urzekły:

„W zapomnieniu” Agnieszka Lingas-Łoniewska!!!!
„Dziedzictwo” Pam Jenoff
„Grzech Ojca” Daniel Radziejewski
"Co się przydarzyło tej małej dziewczynce" Asa Lantz

Książki które mnie zawiodły:


„Zmysłowa gra” Stephanie Chong - no niestety :(

Ogólnie tragedii nie ma. W kwietniu, z okazji 70 tysięcy odwiedzających zorganizowałam Konkursowo 11. Już za tydzień się kończy :) Zachęcam do udziału. 

10 komentarzy:

 1. Pięknie! Jak ty to robisz, że tyle ludzi Cię czyta? W tak krótkim czasie zyskać tylu czytelników! Brawo ;) Wyniki czytelnicze też bardzo ładne. Mi się może uda podciągnąć troszkę w czerwcu jak już będzie po maturach i w końcu będę miała więcej czasu wolnego ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję wyniku :)
  nie ma co się załamywać, jest dobrze :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwiększenie statystyk i liczby przeczytanych książek - super. Cieszę się, że udaje Ci się słuchać dla przyjemności - mnie akurat audiobooki irytują.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne statystki. Ja co prawda nie biorę udziału w wyzwaniu "Z półki", ale tak mówię na moje książki, bo przecież leżą na moich półkach. Przeczytałam już drugą nagrodę od Ciebie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i ja tak to wyzwanie zacznę traktować? eh :) Wówczas co miesiąc spełniałabym założenie. Zawsze wypada coś, czego nie dostaje do recenzji a co bardzo chcę poznać. W zeszłym roku w zasadzie sobie na to nie pozwalałam. Teraz wychodzę z założenia, że tak być nie może i poczytuje. Ale stos recenzenckich rośnie w zastraszającym tempie...

   Usuń