15 września 2011

Zakład o MIŁOŚĆ - rozpoczynamy odliczanie

Wszyscy już wiedzą? Nie??? To spieszę poinformować, iż 9 listopada na rynku, nakładem Wydawnictwa NovaeRes, ukaże się najnowsza powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej - Zakład o Miłość.

To będzie.... zupełnie inna książka. Tak przynajmniej mówi się na tym, wspomnianym wcześniej ... "rynku". Ja może i coś o tym wiem... a może nie, zdradzać jednak niczego nie będę :). Liczę, że zapoznacie się z książką sami. Na pewno w sieci pojawi się setka konkursów, ja jednak radzę sięgnąć po tę pozycję zaraz po premierze, jeszcze nim ktokolwiek cokolwiek powie. Bo jedno jest pewne - warto ją przeczytać!

Więcej o powieści znajdziecie tutaj

12 komentarzy:

 1. wiesz co? to jest chyba książka na którą czekam z niecierpliwością i odliczam dni :) chyba sobie zrobię prezent przed urodzinowy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Też na nią czekam niecierpliwie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. cieszy mnie niezmiernie, że nie tylko ja wyczekuje jej pojawienia się :) A mam taką przewagę, że... powiedzmy, że wiem na co czekam :) O tyle jest więc mi łatwiej :) Aczkolwiek... kto wie, co znajdę wewnątrz tej powieści :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie mogę się już doczekać :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiele osób po nią sięgnie, to jest zrozumiałe i cieszę się z tego :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również nie mogę się już doczekać premiery. Mam nadzieję, że uda mi się ją przeczytać niedługo po premierze, a moje refleksje po zagłębieniu się w niej, tradycyjnie pojawią się w wersji pisanej.

  OdpowiedzUsuń
 7. ja też z niecierpliwością czekam może będą jakieś fajne obrazki ... a może będzie audiobook czytany przez Krystynę Czubówną :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Arturo, dla Ciebie zrobię wersję video

  OdpowiedzUsuń
 9. uważaj bo on będzie egzekwował :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam do udziału w konkursie: http://zaczytanieblog.blogspot.com/2011/09/konkurs-22011.html

  OdpowiedzUsuń