9 sierpnia 2012

Żona 22 - nowe dziecko Wydawnictwa Otwarte

Ja na tę książkę czekałam od miesięcy. A wy?

Poniżej info od wydawcy na temat Żony 22 autorstwa Melanie Gideon.


Czy wiesz co robi Twoja żona gdy jej nie widzisz? Tajemnica to najsilniejszy afrodyzjak na świecie.


Książka sprzedana do 30 krajów, przetłumaczona na 26 języków. 
Prawa do ekranizacji wykupiło Working Title Films, które odpowiada m.in. za "To właśnie miłość", "Dziennik Bridget Jones", "Cztery wesela i pogrzeb" oraz "Szpiega".
Pierwsza książka pokazująca relacje międzyludzkie w erze Facebooka.
Współczesna, dojrzała wersja Bridget Jones.
Dowcipna, świetnie napisana, skłaniająca do refleksji.
Doskonała na długie upalne dni, gdy potrzebujemy czegoś lekkiego i orzeźwiającego.O książce


Czasami gdy loguję się do komputera, czuję się jak hazardzista siedzący w kasynie. Ogarnia mnie uczucie ekscytacji pomieszanej ze zniecierpliwieniem, mam wrażenie, że wszystko może się zdarzyć.


Wkraczam w swój sekretny świat, bez sikającego psa, dorastających dzieci i męża, z którym po 20 latach małżeństwa mamy sobie coraz mniej do powiedzenia.Dawno, dawno temu ja i mój mąż co wieczór przed zaśnięciem leżeliśmy w łóżku i zamiast zamieszczać posty na Facebooku, rozmawialiśmy.

Muszę przyznać, że brakuje mi tego... 

Żona_22

"Żona 22" to pełna emocji opowieść o Alice Buckle - żonie, mamie dwojga nastolatków i entuzjastce Facebooka. Kiedy Alice decyduje się wziąć udział w anonimowym internetowym badaniu na temat małżeństwa w XXI wieku, nie podejrzewa, jak bardzo odmieni to jej życie. Odpowiadając na pytania z kwestionariusza, jako Żona_22, zaczyna się zastanawiać, czy wciąż kocha męża, czy warto było zrezygnować z kariery, by zająć się dziećmi i domem, i czy jest szczęśliwa. Na dodatek ulega fascynacji tajemniczym Asystentem_101..


"Żona 22" to poruszająca historia o poszukiwaniu bliskości w dzisiejszym świecie. Opowieść, która przywraca wiarę w szczęście, wzrusza i pozwala dostrzec to, co naprawdę ważne.To jak, zainteresowani ?

6 komentarzy:

 1. czekam na nią :) dzięki uprzejmości jednego z wortali będę miała okazję ją przeczytać i zrecenzować ^^ też nie mogę się doczekać

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest na mojej liście : do przeczytania, jak będę w Polsce na pewno kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem po lekturze tej książki - i muszę przyznać że jest fajna, choć prawdę mówiąc "tyłka mi nie urwała" ot tak, przeciętna bym nazwała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem przerażona Facebookiem. Nie jest to temat dla mnie interesujący.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi całkiem interesująco, choć nie jestem pewna czy to książka dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń