2 sierpnia 2012

Podsumowanie miesiąca lipca 2012

Tym razem podsumowanie miesiąca ukazuje się dzień później niż zwykle. Możecie zastanawiać się, dlaczego tak się stało. Odpowiedź nie jest przesadnie skomplikowana. Ostatnio postanowiłam, że recenzje będą pojawiały się co drugi dzień, wyłączając weekendy (wówczas, jak zauważyłam, blogerzy są dużo mniej chętni do czytania recenzji, chętniej zapoznają się z luźniejszymi postami). No i recenzje ukazują się w poniedziałki, środy i piątki. We wtorki i czwartki wstawiam posty organizacyjne lub jakieś takie lajtowe. w te dni przekazuje również informację od wydawców :) No i tak wyszło, że podsumowanie powinno pojawić w środę, a nie mogło bo była recenzja. Jest więc dziś, w czwartek :) Do rzeczy :)

Wejść w ciągu miesiąca: 8361 (ponad 5000 wejść więcej, niż w czerwcu :) to około 270 wejść dziennie, czyli około 10 wejść dziennie więcej niż w poprzednim miesiącu :) )

Liczba przeczytanych książek: 15 
4  więcej niż miesiąc temu. Jestem z siebie mega dumna. Oczywiście niektóre z recenzji jeszcze się nie ukazały, z racji tego o czym pisałam wcześniej, czyli ustalenia ścisłego harmonogramu ukazywania się recenzji :)

Liczba przeczytanych stron: 4317 (więcej książek, ale kilka stron mniej. Bywa i tak :) różnica wynosi  54 strony. Do daje około 139 stron dziennie).  

Liczba otrzymanych książek do recenzji: 25 (zaginione paczki dotarły i mam za swoje. W zeszłym miesiącu 3 a teraz taka lawina. Na szczęście sporo z tego już zrecenzowałam albo jestem w trakcie... ale masakra i tak jest... Przyszło też kilka książek do recenzji, których nie zamawiałam... bywa i tak, prawda? :)

Liczba zakupionych książek:  0

Liczba książek z wymiany: 0

Liczba książek wygranych: 0

Liczba książek otrzymanych (prezenty itp.): 24 (teraz to nabytki od Zbrodni i kilka pozycji od Świata Książki :))

Liczba rozpoczętych współprac: - rozpoczęłam współpracę z Studiem Astropsychologii, które niezwłocznie zasypało mnie książkami :) wkrótce biorę się za tarota, zobaczymy co wywróżę :D Rozpoczęłam również współpracę z wortalem Granice i właśnie zaczytuje się w pierwszej pozycji od nich :)

Liczba książek przeczytanych w ramach wyzwania "Z półki": W tym miesiącu jest to Delirium, które nabyłam sama, kilka tygodni temu. Super książka, wkrótce recenzja :)

Książki które mnie urzekły:

"Delirium" Lauren Oliver
"Dotyk Julii" Mafi Tahereh
"Ocaleni. Życie, które znaliśmy" Susan Beth Pfeffer
"Opowieść niewiernej" Magdalena Witkiewicz
"Szczęście pachnie bzem" Aleksandra Tyl

kolejność zupełnie przypadkowa :)

Książki które mnie zawiodły:

Brak :D

No i to by było na tyle. A jak Wam minął miesiąc lipiec?

11 komentarzy:

 1. Wow, gratulacje! Świetny wynik! :)
  Lipiec minął mi całkiem dobrze, podsumowanie u mnie mnie na blogu :)
  tulipanowo.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję wyników ^^
  15 książek - pozazdrościć :)
  i gratuluję również nawiązania nowych współprac - oby były owocne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyniku! Zgadzam się z opinią odnośnie "Delirium" i "Ocalonych" - mnie również urzekły, a "Dotyk Julii" mam w planach:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wynik! Gratuluję również nowo nawiązanych współprac :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny wynik! gratuluję i podziwiam! :)
  Również współpracuję ze Studiem Astropsychologii i bardzo sobie chwalę tę współpracę :) i czekam z niecierpliwością na Twoje recenzje :) zwłaszcza tarota! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny wynik- tylko pogratulować:) Co do "Delirium" i "Opowieści niewiernej" zdecydowanie się zgadzam:)Życzę CI aby sierpień był równie udany.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi minął o wiele gorzej :P Gratuluję Ci statystyk! I czekam na recenzję "Delirium".

  OdpowiedzUsuń
 8. Grtuluję! Niezła statystyka ;)

  Przy okazji zapraszam do siebie na http://aleksiazka.blogspot.com

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja miałam 13 przeczytanych, więc gratuluje rezultatu:)

  OdpowiedzUsuń