10 lipca 2012

Prawdziwe morderstwa - Charlaine Harris - lada chwila premiera

Już 11 lipca na półkach w księgarniach pojawi się najnowsza powieść Charlaine Harris zatytułowana Prawdziwe morderstwa. Zdecydowanie nie możecie przegapić tego wydarzenia :) Poniżej informację od Wydawnictwa Replika na temat tej książki :)Autorka bestsellerowego cyklu o Sookie Stackhouse, bohaterce serialu „Czysta krew”, w zupełnie nowej odsłonie!Poznajcie Aurorę Teagarden – wyjątkową kobietę, której inteligencja, intuicja
i przenikliwość pozwalają rozwikłać najbardziej niezwykłe tajemnice i pełne mroku zagadki

Lawrenceton w stanie Georgia, przedmieścia nieustannie rozwijającej się Atlanty, to de facto nadal małe miasteczko. Bibliotekarka Aurora „Roe” Teagarden wychowała się tutaj i wie więcej, niż trzeba, o mieszkańcach miasta. Także o tych, którzy – podobnie jak ona – interesują się ciemniejszą stroną ludzkiej natury.

Wraz z nimi Aurora należy do klubu Prawdziwe Morderstwa, którego członkowie spotykają się raz w miesiącu, by analizować słynne sprawy kryminalne. To nieszkodliwe hobby... do czasu. Pewnego wieczoru Roe znajduje ciało członkini klubu, zamordowanej w sposób przypominający zbrodnię, którą tego dnia miała omawiać.

Po kolejnych przypadkach „kopiowanych” zabójstw Roe będzie musiała spróbować odpowiedzieć na pytanie, kto ukrywa się za tą przerażającą zabawą, w której wszyscy członkowie Prawdziwych Morderstw, z nią włącznie, są głównymi podejrzanymi… a także potencjalnymi ofiarami.


Książka nominowana do Agatha Award!


Pomysłowa intryga i odpowiednia ilość przelanej krwi sprawiają, że powieść Harris czyta się jednym tchem. Wciągająca opowieść  
– „Publishers Weekly”Patronat medialny: SuperStacja, Demotywatory.pl, Lubimyczytać.pl, dlaStudenta, Truly Bitten (www.true-blood.com.pl).

4 komentarze:

  1. u mnie w księgarni właśnie wczoraj doszła dostawa i już wyłożona na półkach była;) Rozeszła się jak świeże bułeczki jak tylko ją ustawiliśmy na półkę;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja już jestem po lekturze... Nie dziwię się, że w księgarni książki "rozeszły się jak świeże bułeczki", bo to bardzo wciągająca historia. Nie będę zdradzała treści, ale powiem tylko tyle, że Aurora Teagarden złamała stereotyp bibliotekarki, dla kobiet, które cenią sobie uczucia znalazł się tam wątek miłosny. Polecam wszystkim tę kryminalną zagadkę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Aaa i zachęcam też do udziału w konkursach: http://aurora-teagarden.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń