28 czerwca 2012

Milion książek na lato - jedyna taka akcja w Weltbildzie


Dziś mam dla Was specjalną informację od Księgarni Weltbild. Myślę, że warto skorzystać :D

Milion książek na lato po 9, 90zł – ruszyła kampania promocyjna Weltbild Polska.

Milion książek po 9,90zł to hasło przewodnie największej książkowej promocji tego lata. Kampania rozpoczęta 27.06 potrwa do 25.07, obejmuje wszystkie kanały sprzedaży firmy Weltbild – katalog wysyłkowy, sklep internetowy Weltbild.pl oraz sieć księgarń.

Ponad 2000 tytułów, łącznie milion egzemplarzy książek w atrakcyjnych cenach przygotował Weltbild w ramach trwającej kampanii. Działania promujące czytelniczy wizerunek marki są jednocześnie akcją rekrutacyjną mającą na celu pozyskanie nowych klientów Weltbildu. Oferta obejmuje szeroki wachlarz tematyczny książek, w którym znajduje się zarówno lekka beletrystyka, poradniki i ambitna literatura z najwyższej półki. Dzięki temu każdy z czytelników będzie mógł znaleźć dla siebie atrakcyjne pozycje.

- Słuchamy naszych klientów, by móc wyjść naprzeciw ich potrzebom, dlatego dajemy im to, czego oczekują - dobrą literaturę w przystępnych cenach. Promocja jest przygotowana na duża skalę, ograniczona w czasie, jesteśmy przekonani, że przyciągnie uwagę konsumentów i będzie skuteczna. Wierzymy, że dzięki takim działaniom pośrednio wychowujemy również przyszłych czytelników, którzy rozsmakują się w czytaniu i wrócą do nas ponownie – mówi Paweł Wojciechowski, Dyrektor Marketingu Weltbild Polska.

Jarosław Kret, dziennikarz, autor książek „Moje Indie” i „Mój Egipt” na pytanie, dlaczego podczas wakacji należy czytać trzy razy więcej niż normalnie, odpowiada z humorem:

- Dlatego, że mamy więcej czasu niż normalnie, dlatego, że nie trzeba się męczyć siedząc przed telewizorem, dlatego, że w końcu można się oderwać od komputera i dlatego, że jest tyle świetnych książek do przeczytania, że aż szkoda ich nie przeczytać!

To lato z pewnością należeć będzie do książek, a o walizki zapakowane dobrą lekturą zadba Weltbild!

8 komentarzy:

 1. Oo tak, to lato zdecydowanie będzie zaczytane. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna promocja, jednak po przejrzeniu dokładnie tytułów znalazłam tam niewiele dla siebie ;) Może inni będą mieli więcej szczęścia :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Już skorzystałam z promocji - pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Poszperam tam, dzięki za informację.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super! Aż muszę sprawdzić co tam ciekawego przygotowali ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. już widziałam info o tej akcji :D
  wpierw dostałam na pocztę, potem sama umieściłam na moim blogu dla innych, a teraz co krok widuję u znajomych blogerek ;]

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja już padłam ofiarą tej promocji i muszę szykować kolejne sześć miejsc na półce :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń