17 grudnia 2011

Stosik grudniowy - drugi i ...

Kolejna sobota, kolejny stosik. Na całe szczęście malutki on i śliczny :) Przed świętami już zasadniczo chyba niczego się nie spodziewam. Wciąż nie otrzymałam książki ze Złotej Zakładki, czy Wasze do was dotarły? hmmm

No ale do rzeczy i od góry:
1. Ramsay Campbell "Zły wpływ" - do recenzji od Wydawnictwa Replika. Dziękuję bardzo. Pewnie będę czytała pod koniec grudnia lub na początku stycznia :)
2. Becca Fitzpatric "Cisza" - do recenzji od Portalu Duże Ka i Wydawnictwa Otwarte. Czekałam na nią z niecierpliwością i zaraz po ogarnięciu najbliższych lektur wezmę się za nią. Liczę że będzie to w okolicach świąt :)
3. Marek P. Wiśniewski "Rzeka szaleństwa" - to zupełnie niespodziewana Włóczykijka, którą odebrał za mnie mój mąż. Zapewne trafi do czytania w okresie noworocznym bo wcześniej nie dam rady :(
4. Carlos Ruiz Zafón "Światła września" - audiobook od Wydawnictwa Muza. W planach z książką na jutro :) Mam właśnie taki weekend audiobooków bo maluję bombki i pierniczki więc mam problem z używaniem wzroku do czytania :)

A teraz kilka ogłoszeń i przypomnień (a raczej właśnie przypomnień).
Kilka dni temu rozpoczęłam Konkursowo 8 z okazji osiągnięcia 40 tysięcy odwiedzających :) Liczę, że spróbujecie w nim swoich sił i opiszecie swój idealny prezent mieszczący się pod standardową choinką.
Informacje o konkursie i miejsce na wpisy tutaj :)
Nie mogę również zapomnieć o przypomnieniu Wam o moim dziecku - Syndykacie Zbrodni w Bibliotece. Działa już strona Syndykatu na której znaleźć można listę zrzeszonych blogów na których znaleźć można recenzje kryminalne. W przyszłym tygodniu planujemy rozpocząć pierwsze konkursy. Zgłaszać można się zawsze, o każdej porze dnia i nocy. Staram się odpowiadać tak szybko jak się da :)
Więcej o Syndykacie znajdziecie:
Zgłaszać można się pod adresem: syndykat@zbrodniawbibliotece.pl

6 komentarzy:

 1. Same ciekawe tytuły. Życzę miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż miło patrzeć, jak Syndykat rozrasta się w takim tempie. Z książeczek w stosiku najbardziej interesuje mnie Zły Wpływ i Światła Września, sama chętnie przygarnęłabym takie pozycje pod swój dach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny stosik. :) Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy stosik;)
  Miłego czytania;*

  Do Syndykatu ZwB się zgłosiłam,wprawdzie jak na razie zrecenzowałam jedną kryminalną książkę,ale ostatnio pokochałam ten gatunek i już mam zakupione dwie kolejne;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Toż to już jest "Cisza" Fitzpatrick, a ja jeszcze pierwszej części nie przeczytałam...

  A dziecka gratuluję, miło patrzeć jak się rozrasta ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miłego czytania i słuchania :))

  OdpowiedzUsuń