21 grudnia 2011

Odrobina prywaty :) Syndykatowo, Konkursowo i Świątecznie :)

Na wstępie odrobina doniesień z placu boju syndykatu. Jest już nas ponad 50. Codziennie otrzymujemy nowe zgłoszenia więc nowe blogi dopisywane są do listy :) Wraz z końcem grudnia planujemy ogłosić pierwszy konkurs dla Syndykalistów, więc kochani, szykujcie się. A w styczniu kolejne konkursy :) Poza tym w życie weszły pewne zmiany. Na stronie Zbrodni w Bibliotece powstała podstrona dla Syndykatu, na której codziennie aktualizowane są informacje o blogach, które do nas dołączyły. Zmieniona została jednak forma. Klikając na poszczególne blogi łączymy się z nimi bezpośrednio. Aby przeczytać recenzje kryminalne na nich zamieszczone należy skorzystać z podłączonej pod zakładkę Syndykatu wyszukiwarkę. Wyszukiwarka jest w trakcie testów i poprawek. Na chwilę obecną działa już w miarę sprawnie. Jest jednak prośba do Syndykalistów, by przy umieszczaniu recenzji kryminalnych dodawać dopisek Baza recenzji Syndykatu ZwB. To w sumie tyle jeśli chodzi o Syndykat. Podstronę znajdziecie klikając TU :)

Druga sprawa to Konkursowo 8 które ogłosiłam w ubiegłym tygodniu. Konkurs wciąż trwa - aż do północy 23.12.2011. Tak, wiem... to trudny okres. Poza tym pytanie jest masakryczne. Ale cóż począć, oddałam władzę w ręce męża i coś takiego stworzył. Wiem jednak, że jesteście kreatywni i poradzicie sobie z zadanym Wam zadaniem. A więc, co chcielibyście dostać pod choinkę? Więcej o konkursie TUTAJ. W tym samym miejscu czekam na Wasze odpowiedzi :)
Na koniec odrobinie świątecznie. W niedzielę udało mi się skończyć malować pierniczki. Nie chcecie wiedzieć ile ich wyszło... masakra jakaś. No w sumie wyszło ich ostatecznie mniej niż powinno, bo szanowny małżonek zjadał trzy razy tyle co ja malowałam. W związku z okresem świątecznym, który już tuż tuż informuję, że może się pojawiać jeszcze mniej recenzji niż ostatnio. Zapytacie - dlaczego. Cóż, już taki ze mnie stwór... w okresie świątecznym oddaje się malowaniu bombek. Maluje je aż do... rozbierania choinki. Przy najbliższej okazji zaprezentuje Wam moje dzieła :) Przy okazji może zaproponuję, by w okresie świąt pochwalić się swoimi choinkami. Co wy na to? Zrobimy nastrój?

5 komentarzy:

 1. Ja z wielką chęcią zaprezentuję na blogu choinki. Niech blogspot też ma coś ze świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sil ja wiem,że to głupie pytanie ale o co chodzi z tym Syndykatem Zbrodni? Prowadzę blog od niedawna i jeszcze tyle jest rzeczy niewiadomych dla mnie:) Dziękuję z góry za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogólnie rzecz biorąc Syndykat to zrzeszenie osób czytających kryminały i piszących z nich recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł, choinkę ubieram jutro, więc wrzucę fotkę :)

  Zrobić na swoim blogu etykiety Syndykat? Bo rozumiem, że linków z nowymi recenzjami nie podsyłamy ?

  OdpowiedzUsuń
 5. oczywiście etykiety zrobić można :) jak najbardziej. Moja choinka pojawi się w sobotę. Ubieram w nocy z 23 na 24 :)

  OdpowiedzUsuń