27 grudnia 2011

Konkursowo 8 - wyniki


Muszę przyznać, że choć nie odpowiedzieliście licznie, to bardzo interesująco. Miałam poważny problem z wyłonieniem jednej osoby, która zasłużyłaby na nagrodę. Co więcej, odpowiedzi przychodziły nie tylko w komentarzach, ale i mailowo. Pytanie z pozoru było skomplikowane, ale jeśli się w nie wczytać, okazywało się (przynajmniej według mnie) banalne. Jak się okazuje nam, blogerom, trudno znaleźć idealny materialny prezent (jeśli nie jest on książką). I tak niemal każdy chciał dostać coś materialnego (taka przykrywka to była) o zdolnościach delikatnie mówiąc paranormalnych. Postanowiłam pozaliczać więc wszystkie odpowiedzi, bo w końcu to były święta i prezent na Gwiazdkę, która sama nie jest materialna. Nie zmieniło to postaci rzeczy, że miałam wielką zagwozdkę w wyborze. Mój małż wybrał odpowiedź typowo męską i gdyby nie inna odpowiedź, która urzekła mnie osobiście, to jego typ zostałby nagrodzony. Dlatego jego typ (anianka.88) będzie specjalnie wyróżniony (Otrzymuje dwa głosy przy okazji Konkursowa 10). Przypominam, że najczęściej wyróżniani przy okazji Konkursowa 10 zostaną nagrodzeni :)
Prócz Anianki wyróżniamy specjalnie jeszcze: Kobaltową Wronę/Chepcher Jones - za wytrwałość i stałość w marzeniach, oraz z głową w książce - za bliskość moich własnych pragnień (przypuszczam, że wznosiłyśmy w te święta bardzo podobne modlitwy). Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymują wyróżnienia standardowe :) Są to:


Zapewne jesteście odrobinkę zdziwieni, bo wymieniłam już wszystkich, którzy zgłosili się na blogu do konkursu, a wciąż nie podałam osoby, która zwyciężyła. Związane jest to z tym, że wygrała osoba, która napisała do mnie prywatnie. Zwyciężyła Tatiana z blogu http://czytamsobie-jasmina.blogspot.com/. Tatiana zażyczyła sobie kawałek drewienka zwany różdżką, by spełnić konkretne prośby. Urzekła mnie jej odpowiedź, która zapewne i Was by ujęła. Tatiana prosiła jednak o zachowanie jej odpowiedzi w tajemnicy. Liczę, że to zrozumiecie. Tatianę proszę o kontakt na maila. Do wyboru masz jedną z poniższych pozycji literackich:
Cieszę się Twoim szczęściem - Lucinda Rosenfeld
Przyjaciółki od serca - Cathy Kelly
Lisa-Xiu i Lin-Shi. Córki z Chin - Dido MichielsenAuke Kok
W poszukiwaniu szczęśliwego domu - Ewa Lenarczyk

To by było na tyle jeśli chodzi o Konkursowo 8. Przypominam, że trwa nabór do Syndykatu Zbrodni w Bibliotece. Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym syndykat@zbrodniawbibliotece.pl. Więcej informacji znajdziecie tutaj :) 

8 komentarzy:

 1. Dziękuję za wyróżnienie :) Mam nadzieję, że wraz z mężem bawiliście się równie dobrze czytając moją odpowiedź, jak ja ją pisząc. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuję za wyróżnienie.Z pewnością wznioslyśmy w Święta te same modlitwy.Oby zostały wysłuchane-tego Ci zycze z całego serducha:)

  oczywiście gratulacje dla zwyciężczyni:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sil dziękuję bardzo:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tatianie gratuluję serdecznie i żałuję niezmiernie, iż nie będzie mi dane poznać, jak argumentowała otrzymanie różdżki :) Pozostałym dziewczynom, tym bardziej i mniej wyróżnionym także życzę spełnienia paranormalnych marzeń :))))
  Pozdrawiam poświątecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Przegapiłam termin ;( No trudno...


  Gratuluję ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za wyróżnienie

  OdpowiedzUsuń