7 grudnia 2011

Do Syndykatu :) Zapraszam

Wciąż jeszcze raczkujemy, ale z dnia na dzień jest nas więcej. Wkrótce osiągniemy magiczną liczbę 40 członków (tak, wiem jak to tragicznie brzmi). Mnie to niezmiernie cieczy, codziennie otrzymuję kolejne maile ze zgłoszeniami do Syndykatu. Cieszę się, że reklamujecie naszą akcję na swoich blogach, ale jak zawsze proszę o więcej :) Więcej reklamy i więcej zgłoszeń?
Wciąż się zastanawiasz? Nie wiesz czy to dla Ciebie? Chcesz wiedzieć na czym to polega? Napisz, chętnie odpowiem na wszelkie pytania (choć odpowiedzi można się spodziewać raczej w godzinach wieczornych :)).
Ruszyła podstrona Syndykatu na Zbrodni w Bibliotece. Strona nie posiada jeszcze wszystkich funkcjonalności (póki co można na niej przeczytać nasze Cele i Zasady, brak jest jeszcze wizytówek blogerów). Myślę jednak, że wkrótce wszystko będzie działało jak należy.
Zapraszam więc do przyłączania się do Syndykatu Zbrodni w Bibliotece (wystarczy wysłać maila na adres syndykat@zbrodniawbibliotece.pl) wyrazić chęć, podać adres bloga i się przedstawić :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz