10 kwietnia 2012

Nabór do Świata Książki i konkurs :)

Świat jest wielki i piękny. Niemal identycznie jest z Wydawnictwem Świat Książki. Niemal... bo świat Świata Książki jest wciąż jeszcze zbyt mały. W związku z tym należy go powiększyć. Jesteś blogerem/blogerką i chciałbyś/chciałabyś zostać recenzentem wspomnianego wcześniej wydawnictwa? Nic prostszego :) Wystarczy napisać do Pani Agnieszki (kontakt TU). To oczywiście nie wszystko. Wszyscy nowi blogerzy mogą wziąć udział w organizowanym przez Świat Książki i Weltbild konkursie, zasady poniżej :)


1.       ŚK ma do rozdania 10 wydruków cyfrowych „Płatków na wietrze” dla nowych Glogerów  (czyli egzemplarzy wydrukowanych specjalnie dla Was, nie ostateczną wersję książki, tylko tzw. egzemplarz recenzencki):
2.       W zgłoszeniu należy proszę o pełne dane adresowe ORAZ numer telefonu – książki będziemy wysyłać kurierem, więc numer telefonu jest nam bardzo potrzebny.
 Ale o co chodzi?
Osoby, które otrzymają egzemplarze konkursowe powinny je jak najszybciej przeczytać oraz stworzyć:
1)      Recenzję (którą umieścicie na swoim blogu, a dodatkowo będziemy bardzo wdzięczni za umieszczenie jej lub jej części na stronach Empik, Merlin i Weltbild)
2)      Hasła promocyjnego dla całego cyklu „Dollanganger” (http://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=2378).

Do wygrania są:
 Dla nowych blogerów – za najbardziej interesującą recenzję książki autor(ka) otrzyma 200 zł do wydania na produkty na naszej stronie weltbild.pl (również na wszystkie produkty).
Jeżeli dana osoba wybierze sobie coś w chwili zamówienia niedostępnego w magazynie, to – po konsultacji – ma prawo do zmiany zamówienia.

Poza tym wszyscy autorzy wybranych przez nas haseł promocyjnych otrzymają 3 nowości, książki z najnowszego katalogu – do wyboru.

Termin zgłaszania się:
 Nowi blogerzy – do czwartku (12.04), do godziny 12:00.

A tu nieco informacji o pozycji, którą należy zrecenzować :)


Kontynuacja bestsellerowej powieści o rodzeństwie Dollanganger. Matka i babka więziły dzieci na ponurym poddaszu przez blisko trzy i pół roku. Po latach odosobnienia i tajemniczej śmierci jednego z braci - zdecydowali się na ucieczkę. Cathy, Chris i mała Carrie trafiają do domu doktora Paula Sheffielda, który - osamotniony po śmierci żony i syna - roztacza opiekę nad dziećmi. Wydaje się, że ich los się wreszcie odmienił i że każde z nich znalazło właściwą drogę w życiu. Ale mimo to wspomnienie niewoli i ból z tym związany cały czas im towarzyszy. Wiszące nad młodymi bohaterami rodzinne przekleństwo wciąż daje o sobie znać. Pamięć nie pozwala prowadzić im normalnego życia. Czy to ich wina? Czy z nimi działo się coś dziwnego? Tylko matka może im pomóc. Tylko zemsta da im satysfakcję. 


5 komentarzy:

 1. Pisałam już u innych, ale napiszę też tutaj. Konkurs jest naprawdę rewelacyjny i chętnie bym się do niego zgłosiła, gdyby nie to, że jest to drugi tom książki a ja pierwszego nie czytałam :/

  Chociaż przyznam, że z każdą kolejną informacją o konkursie coraz bardziej mnie kusi, żeby zgłosić się do niego, skoczyć do biblioteki i kupić książkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również żałuję, że to drugi tom, a nie np. całkiem inna książka.. Ale rozumiem, że to także forma promocji "zmuszająca" do wgłębienia się w część pierwszą:)
  Hasło promocyjne należy umieścić pod recenzją na blogu czy może wysłać na ten sam mail?

  OdpowiedzUsuń
 3. ech... nie czytałam części pierwszej... ale pomysł całkiem dobry

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę że hasło piszemy na mailu. I ja również nie czytałam pierwszej części ale w konkursie udział swój zgłosiłam... nie wiem tylko czy przejdę eliminację :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń