8 kwietnia 2012

Konkursowo i świątecznie:)

Jak w temacie, w ramach świątecznego odprężenia (choć nie wiem czy wytężona praca przez kilka dni mająca na celu ugotowanie jak największej ilości przysmaków a następnie próba zjedzenia tego wszystkiego w dwa dni może zaliczać się pod "odprężenie"), chciałabym zaprosić Was do kilku, a w zasadzie do dwóch toczących się w sieci konkursów.

Na pierwszy ogień idzie najnowsza (choć nie taka znowu nowa) książka Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Portal Duże Ka postanowił zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest "Szósty" autorstwa Agnieszki. Zabawa trwa od 6 kwietnia do 6 maja. Więcej na temat samego konkursu TUTAJ :)

Drugim konkursem, do którego pragnę Was zaprosić jest ten, organizowany przez jedną z sieci księgarskich - Matras. Szczegóły konkursu "dla każdego" :) znajdziecie tutaj :)

Dodatkowo chciałabym wszystkim moim czytelnikom życzyć zdrowych i radosnych świąt oraz dużo, duuuużo czasu, który z czystym sumieniem poświęcić będziecie mogli dobrym książkom.

Dodam jeszcze, ze wkrótce na łamach SdiM pojawi się nowy konkurs, może nie będzie on należał do tych ogromnych, ale na pewno będzie ciekawy :)

3 komentarze:

  1. Dziękuję za życzenia i wzajemnie :) Zdrowych, wesołych, pogodnych Świąt spędzonych w gronie bliskich Ci osób :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Także życzę zdrowych i radosnych Świąt ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za życzenia i również życzę Ci świątecznych miłych chwil,nie tylko z książką.))

    OdpowiedzUsuń