22 maja 2011

Konkursowo - wyniki

Muszę powiedzieć Wam, że to nie była prosta decyzja. Przeczytałam wszystkie odpowiedzi i... kropka. Znak zapytania. Konsternacja. Bo wszystkie są bardzo interesujące. Każda ma coś w sobie. Grzecznie czekałam więc na powrót do domu małża marnotrawnego. Później godzinę prosiłam go by przeczytał odpowiedzi. Jak zwykle usłyszałam "A czy są w nich obrazki? Bo jak nie to nie czytam". Co za utrapienie z nim... masakra. W końcu jednak (po przyniesieniu pepsi, laptopa, szklanki, jabłka) zdecydował się mi pomóc. Ale jakie było jego cierpienie... STRASZNE... W końcu jednak przekonał się jak ciekawie pisaliście i tylko co chwile podawał mi nicki osób których wpisy przypadły mu do gustu. Wyszło na to, że za bardzo mi nie pomógł. Gdybym miała 20 książek do rozdania, na pewno wszystkie jutro poszłyby w świat. Niestety nie ma teraz takiej możliwości (nie wspominając o tym, że na pewno zbankrutowałabym na poczcie :)).

Żeby nie przedłużać informuję, iż zwycięską odpowiedź zamieściła Agnesja (czekam na kontakt i dane na @ sylwia.szymkiewicz@gmail.com). Dlaczego? By była najbliżej odpowiedzi, jaką udzieliłabym ja, a że ocenianie tego typu wypowiedzi musi być z natury rzeczy subiektywne, więc... właśnie tym się kierowałam. W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie, którzy wysilili się i napisali, dlaczego blogują, dlaczego czytają. I czym to wszystko dla nich jest. Dla mnie blogowanie to część mojej aktualnej egzystencji. Liczę, ba, wierzę w to, że wytrwam w blogowaniu aż po kres kresów. Że jako staruszka będę zasiadała przed monitorem i wpisywała posty, czekając na Wasze komentarze. Nie chcę by to się kiedykolwiek skończyło. Dzięki blogowaniu czuje się... pełniejsza. Więcej warta. Coś znacząca. Godna uwagi. Choćby najmniejszej, ale zawsze :) I Wy również tacy powinniście się czuć. Żyjemy w dobie Internetu i internetowych przyjaźni. Liczę, że i dla Was nasze codzienne spotkania w sieci są formą wypadów ze znajomymi na piwo. Jak dla mnie :) Już dziś zastanawiam się, jak poradzę sobie na wakacjach, gdzie nie ma wi-fi. Będę biegała po Zadarze z lapkiem lub komórką w poszukiwaniu hot spotu :)

Na koniec chciałabym jeszcze ogłosić listę wyróżnionych przeze mnie prac. W każdym następnym konkursie będę wyróżniała pracę. Po jakimś czasie osoby wyróżniane najczęściej otrzymają ode mnie nagrody niespodzianki. Warto więc brać udział w kolejnych konkursach :)
Oto wyróżnienia:
Nadeine (powaliłaś mojego małża wierszykiem)
Bujaczek (za całokształt)
Soulmate (za całokształt) 
archer (Artur podpowiada, że powinnaś wygrać za samą liczbę zużytych znaków :) Wyróżnienie za całokształt Twórczy, czyli CT)
anek7 (za mistrzynię rękodzieła, mój małż polewa do tej pory, oczywiście głodnemu chleb na myśli...)
Alina (za nostalgię)
tristezza (za nastrój i to coś, gdybym ja pisała, to pewnie w bardzo podobnym stylu:)


Liczę, że równie dzielnie będziecie przeć do przodu przy okazji kolejnego konkursu, który już wkrótce :)

13 komentarzy:

 1. no to małż jeszcze na piwo zasłużył ;) Gratuluję zwyciężczyni i wyróżnionym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję! Miłego wieczoru wszystkim!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również gratuluję Agnesji i wszystkim wyróżnionym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ;)


  Zostałam wyróżniona, zostałam wyróżniona! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. O Matko o matko :D!!! AA!!!! Ja nie mogę, ale jestem szczęśliwa!!! Dziękuję, dziękuję :***

  OdpowiedzUsuń
 6. Już wysłałam emaila z adresem :D Ale niespodzianka. Aż się trzęsę z radości!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. dziękuję za uznanie :) miło mi :) starałam się :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za wyróżnienie :).

  OdpowiedzUsuń
 9. gratuluje raz jeszcze wszystkim. Cieszę się że odzew był taki żywy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. to kiedy znowu jakiś konkurs?

  OdpowiedzUsuń