2 czerwca 2015

Co jeśli... zapowiedź Feeri

Serię Oddechy przeczytała Wiki. I bardzo ją sobie chwaliła. Gdy okazało się, że Rebeca Donovan napisała książkę z poza serii, wiedziała, że chcę ją przeczytać. Nadszedł czerwiec, wkrótce Co, jeśli... pojawi się w moim domu. Oby mnie zachwyciła. Poniżej malutka zapowiedź powieści :) Powieść autorki bestsellerowej serii „Oddechy”, równie pełna emocji i zapierającej dech akcji!

Co, jeśli dostałbyś drugą szansę na to, by kogoś poznać po raz pierwszy? Cal Logan doznaje szoku, gdy widzi Nicole Bentley siedzącą naprzeciwko niego w kawiarni tysiące mil od ich rodzinnego miasta. Przecież od ponad roku – gdy oboje skończyli szkołę – nikt jej nie widział ani o niej nie słyszał. Tylko że to nie jest Nicole.
Wygląda dokładnie jak miłość Cala z dzieciństwa, ale nazywa się Nyelle Preston. Jest przeciwieństwem Nicole: impulsywna i odważna, zaraża wszystkich wokół pasją życia. Cal jest nią totalnie zafascynowany. Ale Nyelle kryje też wiele tajemnic, a im bardziej Cal zbliża się do rozwiązania jej zagadek, tym mniej chciałby wiedzieć.
Gdy tajemnice z przeszłości i teraźniejszości zderzają się, jedno staje się jasne: nic nie jest takie, jakim się wydawało…

1 komentarz:

  1. Jak najbardziej na nią czekam! Mam nadzieję, że to coś dla mnie, ponieważ wcześniejsze pozycje autorki mnie nie zawiodły! Myślę, że z tą pozycją będzie podobnie! Czekam więc na nią tak jak i inni! :))
    Pozdrawiam Serdecznie,
    Natalia Z.

    OdpowiedzUsuń