28 czerwca 2014

Bookowo 6/2014 (18)

Żeby tradycji stało się zadość, wraz z kończącym się miesiącem spowiadam się z nabytych, w ten czy inny sposób, książek. Troszkę się ich w czerwcu nazbierało, choć zdecydowana większość "przybyła" w ostatnim tygodniu. Nie będę zbędnie przedłużać - oto on - czerwcowy stosik :) 


Na początku miesiąca przyszła długo wyczekiwana przesyłka od Fanbooka, za głosowanie na książkę roku 2014. Przyszły trzy wcześniejsze wydania Fanbooka oraz książka: Oszust matrymonialny - Leszka Szumowskiego.

Ziołowy zakątek - KlaudynyHebdy do portalu Czytajmy Polskich Autorów. Jeszcze przede mną, ale długo na lekturę czekać nie będzie :) 

Dalej znajdują się dwie pozycje od Wydawnictwa Jaguar, na które troszkę się naczekałam. Lato drugiej szansy - Morgan Matson jeszcze przede mną. Elita - Kiery Cass już przeczytana. Recenzja znajduje się TUTAJ

Zaraz za Elitą powinna znajdować się książka od Wydawnictwa Otwarte, tj. Dar Julii - Tahereh Mafi. Pozycja wyczekana, już zrecenzowana i pożyczona. Recenzja TUTAJ :)

Między teraz a wiecznością - Marie Lucas otrzymałam od Granic, ale za książkę równie mocno dziękuję Wydawnictwu Egmont. Już nie mogę doczekać się lektury :)

Już lada chwila oficjalna premiera Wybaczenia - Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Do mnie książka własnie dotarła (od Wydawnictwa Novae Res), a w niej moja rekomendacja. Książkę polecam z całego serca - według mnie zdecydowanie najlepsza z serii :) 

Z Wydawnictwem Feeria właśnie udało mi się nawiązać współpracę. Wszystko oczywiście zależy od recenzji Tatuażu z lilią. Książkę Ewy Seno zamówiłam dla Wiktorii, mam nadzieję, że jej się spodoba i recenzja będzie piękna :)

Dalej znajdują się nabytki od Wydawnictwa Filia. Drogie maleństwo - Julie Cohen to oczywista oczywistość w moim wypadku. Szczęście all inclusive - Krystyny Mirek ma być lekką i przyjemną powieścią. Zobaczymy :)

Na koniec, ale zdecydowanie nie najmniej ważna, znajduje się jedna z nowości Wydawnictwa Sonia Draga, czyli Zamknij oczy - Sophie Mckenzie. Zdecydowany must have :)

A Wam, przypadło coś do gustu z mojego stosiku? Coś polecacie? Coś odradzacie? 

7 komentarzy:

 1. W sumie nie znam niczego, ale chętnie się zapoznam przynajmniej z recenzjami;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Większość mam na oku. "Drogie maleństwo" właśnie czytam, a "Zamknij oczy" kusi mnie i czeka na półce ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakoś nic nie rzuciło mi się w oczy ale miłego czytania ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z Elitą bym się mogła zapoznać - z ciekawości :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wybaczenie... ja chcę! ja chcę!
  Szczęście all inclusive czytam, zapraszam na recenzję za kilka dni

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę miłego czytania ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń