1 stycznia 2013

Tak na początek roku...

Dziś (i w ostatnich dniach) sporo na blogach podsumowań. I u mnie się takowe pojawi, ale... nie dziś. Dziś chciałam najzwyczajniej w świecie powiedzieć Wam:

... dzięki, że jesteście i obyście mieli siłę odwiedzać mnie dalej...

U mnie w życiu ostatnio spora zawierucha. Zresztą niejedna. Staram się jak mogę wszystko ogarniać, ale nie zawsze jest lekko. W zasadzie ostatnie 2 tygodnie nie wiem kiedy mi minęły. Strach mnie ogarnia, gdy myślę o dniu jutrzejszym i kolejnych. Nie tak chyba powinno zaczynać się nowy rok. Myślę, że człowiek powinien wierzyć, że będzie coraz lepszy, coraz silniejszy, coraz trwalszy... ja czuję się jak zamek z piasku zbudowany przy samej linii brzegowej. Przyjdzie większa fala i zamek zniknie. Oby się tak nie stało. Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać - to chyba jedyny sposób na przetrwanie kryzysu.

... jak zwykle wyszło jakoś dziwnie, a chciałam tylko napisać, że życzę Wam szczęśliwego nowego roku :)

11 komentarzy:

 1. Wzajemnie :) Szczęśliwego Nowego Roku ! No i oczywiście, by ten zamek jednak dalej był, a nie zniknął ;) Ja też ostatnio nie miałam się najlepiej z różnymi sprawami, ale mam nadzieję, że teraz będzie już lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki żeby sie wszystko ułożyło! U mnie ten rok też zaczął się średnio, ale nie tracę nadziei, że będzie lepszy niż ten poprzedni. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. I wzajemnie. Trzymam kciuki, by wszystko dobrze się poukładało.

  OdpowiedzUsuń
 4. Będzie dobrze, musi być:) Trzymaj się i lepszego Nowego Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęśliwego roku, musisz uwierzyć w to, że będzie dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczęśliwego Nowego Roku i pomyślności :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzieki. Szczesliwego Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tamten rok, ostatnie tygodnie były straszne, ale dziś wróciłam z nadzieją i przekonaniem, że ten będzie dobry :). Warto w to wierzyć :).
  Tobie też szczęśliwego :).

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzieki. Szczesliwego Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wiem, jak to się stało, ale nie złożyłam Ci jeszcze Noworocznych życzeń. Może dlatego, że sama się nie udzielałam i dlatego, że też czułam się jak taki piaskowy zamek. Nic to, trzeba się przełamać i sprawić, by było dobrze. :) Niech będzie dobrze zatem i niech Nowy Rok stanie się pozytywnym, twórczym i kreatywnym. :) Z trzynastką w tle nie może być inaczej! Pozdrawiam, Julia.

  OdpowiedzUsuń