3 marca 2012

Własny pokój - Barbara Ciwoniuk (nagroda w Konkursowie 10)

To już ostatnia pozycja, jaką mam Wam do zaprezentowania. Mam nadzieję, że w Konkursowie 10 bawiliście się równie dobrze jak ja. Do jutra do północy czekam na Wasze odpowiedzi. Wciąż można zgłaszać się w komentarzach pod postami do poszczególnych nagród. Pamiętajcie również, że wygrać może również osoba, która w samym Konkursowie nie uczestniczy ale fajnie zmotywuje chęć posiadania danej pozycji. Możliwe również, że niektórzy zwycięzcy zostaną wyłonieni w wyniku losowania :) Zainteresowanie książkami jest spore, troszkę mniej jest odpowiedzi konkursowych, ale te które nadesłaliście są jak dotychczas na bardzo wysokim poziomie. Bardzo mnie to cieszy. Czekam jednak na kolejne Wasze prace :) Wyniki powinny pojawić się w ciągu następnego tygodnia, a zaraz po nich zaczną być rozsyłane książki (w większości wychodzić będą od Wydawców :)). 

Własny pokój - Barbara Ciwoniuk


 Czy wokół Ciebie czasem rozpada się świat? Rozwodzący się rodzice, przemoc w szkole, brak akceptacji swojego wyglądu, marzenie o posiadaniu prawdziwego domu?
Zach przeżywa rozstanie rodziców i chorobę mamy.
Alfi za wszelką cenę chce uchronić siebie i Maję przed domem dziecka.
Jacek ma problemy z nadwagą i nie chce wychodzić z domu.
Przyjaźń między nimi, głęboka i prawdziwa, może wszystko zmienić...
Wkrótce dalsze losy bohaterów Własnego pokoju.

”Poruszająca książka; pierwsza polska współczesna powieść dla nastolatków, o nastolatkach z taką otwartością poruszająca trudne, najczęściej przemilczane tematy.”
Poleca Małgorzata Budzyńska, autorka bestsellerowej serii Ala Makota

Książkę ufundowało Wydawnictwo Znak Emotikon

Więcej na temat Konkursowa 10 TUTAJ :)

4 komentarze:

 1. Jak już pisałam pod książką Ten grubu tej samej autorki lubię jej książki za to, że mogą nas czegoś nauczyć, ale są łatwe w odbiorze. Tę też chciałabym przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja słyszałam już wiele pozytywnych słów i autorce tej twórczości, jednak do końca nie wierzę w opinie innych, dopóki się nie przekonam o czymś na własne oczy, dlatego powinnam dostać tę książkę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedna z najbardziej pożądanych rzeczy w każdym wieku...własny pokój i z nim związany święty spokój :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię prozę pani Barbary Ciwoniuk i jej książki należą do tych, które są przyjemne w czytaniu, ale także uczą. Chętnie przeczytałabym tę pozycję, ponieważ z radością sprawdzę jak i tym razem poradzi sobie autorka, należąca notabene do grona moich ulubionych polskich pisarek. :)

  OdpowiedzUsuń