21 maja 2014

Już wkrótce nadziei brakować nam nie będzie :)

Już 18.06.2014 ukaże się książka Hopeless - Colleen Hoover. Ja już się nie mogę doczekać, a wy? Wydaje mi się, że również :) Poniżej notka od wydawcy dotycząca tej pozycji, mam nadzieję, że umili Wam ona oczekiwanie na lekturę :)

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa.
To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera.

Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację, ożywają wspomnienia, o których wolałaby zapomnieć. Dziewczyna próbuje trzymać się na dystans – wie, że Holder oznacza jedno: kłopoty. On natomiast chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Gdy Sky poznaje Deana bliżej, odkrywa, że nie jest on tym, za kogo go uważała, i że zna ją lepiej, niż ona sama siebie. Od tego momentu życie Sky bezpowrotnie się zmienia.

Hopeless to znacznie więcej niż romans nastolatków. Dotyka trudnych tematów, odległych wspomnień i cierpienia tak potwornego, że zostało wyparte z pamięci.

Powieść polecają Marzena Rogalska (dziennikarka), Basia Kurdej-Szatan (aktorka), Maria Rotkiel (psycholog) oraz Eliza Wydrych-Strzelecka „Fashionelka” (blogerka). Książka podbija serca polskich czytelników, niektóre ich opinie zostały zamieszczone na kilku pierwszych stronach Hopeless.

4 komentarze:

  1. czekam z niecierpliwością :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam już pierwszą recenzję i jestem...zafascynowana:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Właśnie ją czytam i odczucia są bardzo pozytywne :)

    OdpowiedzUsuń