18 sierpnia 2011

Ja i dziewczyny... podbój rynku wydawniczego

Chyba już kilkukrotnie wspominałam Wam, iż przytrafiło mi się "popełnić" opowiadanie. Wraz z Agnieszką i Kasią stworzyłyśmy takiego krótkiego stwora zatytułowanego "W pogodni za mordercą". Jak nam poszło? Liczę że uda Wam się zdobyć książkę i dowiedzieć się osobiście. Powiem tylko, że przelałyśmy tam wszystkie nasze pragnienia. Oddałyśmy siebie. Dochód z książek zostanie przekazany na szczytny cel, dzieciaki będą mogły czytać książki. Myślę, iż warto wspierać takie akcje. Przy okazji dostaje się coś w zamian, a nasz zbiorek jest naprawdę bardzo fajny.

Książkę zakupić można tutaj :) Gorąco zachęcam :)

12 komentarzy:

 1. Sil, już gratuluję Ci tego opowiadania, mimo, że e-book jeszcze na mnie czeka nietknięty. W najbliższych dniach opowiem o moich wrażeniach. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Finkaa, zachęcam do kupna książki, teraz jest w promocyjnej cenie, a w papierowym wydaniu znajdują się opowiadania, których nie ma w wersji e-bookowej:)

  OdpowiedzUsuń
 3. O jak fajnie, jak tylko uzbieram ciut grosza, skuszę się :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To opowiadanie, które Pani stworzyła wraz ze swoimi współautorkami, jest bardzo ciekawe. Ale zawiodłam się, że było takie krótkie. stworzyłyście Panie bardzo intrygujące bohaterki. Mam nadzieję, że opowiadanie będzie miało jakąś kontynuację ;)

  Pozdrawiam, Klaudyna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdradzę, iż myślimy o większym projekcie w wykonaniu naszej trójki z trzema bohaterkami w rolach głównych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam, ale z chęcią sięgnę. I gratuluję :**

  OdpowiedzUsuń
 7. Klaudyna, będzie kontynuacja, już nad tym pracujemy:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Opowiadanie, które przeczytałam w ebooku było świetne i bardzo gratuluję takiego osiągnięcia. Jeśli tylko uda Wam się wydać książkę to można prosić o newsa, że już jest ? ;]

  Pozdrawiam
  Mol Książkowy

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam e-book a opowiadanie "W pogoni za mordercą" bardzo mi się podobało, zresztą wszystkie historie były ciekawe i intrygujące. Gratuluję, dobra robota :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie no, ale mnie te komentarze kuszą ;) Przeczytam, przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo się cieszę, że będzie kontynuacja. Jestem już pierwszą czytelniczką. ! ;)

  Pozdrawiam serdecznie. ;)

  OdpowiedzUsuń