10 lutego 2013

A może coś... poczytamy? (Zapowiedzi wydawnictwa M :))

Wiem, wiem... cisza u mnie... dlatego stwierdziłam, że przyda się choć delikatne odświeżenie mojego bloga :) Stąd nowy wpis. Tym razem chciałabym Wam przedstawić kilka nowości od wydawnictwa M. Może akurat któraś Was zainteresuje? Mnie zdecydowanie one interesują :)

Poniżej informacja od Wydawcy :)

Margaret Dilloway, Sztuka uprawiania róż z kolcami

Sztuka uprawiania róż z kolcami to pogodna i mądra opowieść o więzach rodzinnych, przyjaźni i prawdziwej pasji, która pozwala rywalizować z najlepszymi.

Gal to przewlekle chora na nerki nauczycielka biologii, która ma nietypowe hobby: krzyżuje z powodzeniem rzadkie i piękne odmiany róż. Wszystko się zmienia, gdy w jej poukładanym i nieco nudnym świecie ląduje niespodzianie jej nastoletnia siostrzenica, spragniona rodzinnego ciepła i poczucia bezpieczeństwa.

Nagle okazuje się, że nie wszyscy ludzie wokół Gal są jej wrogami – być może ona sama pokazywała im tylko kolce. Powoli, krok po kroku świat pokazuje swoje jaśniejsze oblicze: jest szansa na zwycięstwo w zawodach hodowców, pogodzenie się z siostrą, a nawet na miłość.

Komiczna i przenikliwa powieść obyczajowa o grupie kilku trzydziestolatków, dawnych przyjaciół z nowojorskiego college’u, którzy spotykają się po kilku latach na weselu jednej z przyjaciółek.

Większość singli się zna (a nawet ze sobą romansowało!), ale jest też dwóch obcych – i nie wiadomo, jak się zachowają.

Już przed samym ślubem jest gorąco od emocji, a podczas nocy weselnej dochodzi – jak to często bywa i w życiu – do nieoczekiwanych konfrontacji, które przynoszą w sumie oczyszczające skutki. Każdy z singli odpowiada sobie podczas tej nocy kogo (lub czego) najbardziej potrzebuje w życiu – i próbuje to zrealizować.

2 komentarze:

  1. Single mogą być ciekawe. Nie słyszałam o tej książce, a lubię takie historie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Druga książka wygląda na ciekawą :)

    OdpowiedzUsuń